Wsparcie

Open search

Brak kodu promocyjnego S9+

Observer

Witam,

W piątek zakupiłam nowy samsung Galaxy S9+. Dziś jest niedziela wieczór i nadal nie otrzymałam kodu promocyjnego w aplikacji Samsung Members. Jaka może być tego przyczyna?

5 ODPOW. 5
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @MartaW

Zakładam, że telefon został zakupiony u jednego z partnerów promocji.

W takiej sytuacji sprawdź czy na koncie Samsung powiązanym z aplikacją Members masz uzupełnione dane osobowe. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać, wyślij zgłoszenie na adres odkup@oexebusiness.com.  

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam.

13 lipca , piątek zakupiłem w Media Markt S9+ . Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kodu w aplikacji Samsung Members . Czy mogę prosić o pomoc ?

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Watson1

Jeżeli nadal nie otrzymałeś kodu, prześlij zgłoszenie na dedykowany adres e-mail odkup@oexebusiness.com.

W treści podaj swoje dane, numer IMEI telefonu i krótki opis sprawy. W załączniku dodaj zdjęcie dowodu zakupu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam. ja wczoraj zakupiłem 2 telefony galaxy s9 plus w RTV euro AGD. Również nie otrzymałem kodu na ani jednym telefonie. Pisze że do promocja trwa do 22.07.18 jak to rozwiązać?

Superuser II
Superuser II
Jest już temat w dziale dziewiątek, może tam warto kontynuować dyskusję i zapoznać się z jego treścią.
Z tego co czytałem to wszystko ma wrócić do mormy dzisiaj, tj. w poniedzialek.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like