Wsparcie

Open search

Aparat Galaxy S7

First Poster

Zauważyłem że kiedy telefon jest podłączony do ładowarki oraz włączony jest przedni aparat na ekranie pojawiają się białe pionowe pasy. Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem? Da się to rozwiązać bez wizyty w serwisie?

6 ODPOW. 6
Superuser II
Superuser II
Telefon ładowany przy użyciu orginalnego zestawu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Wszystko oryginalne. Ładowarka i przewód takie jak były w pudełku.

I nigdy nie był ładowany inaczej, za wyjątkiem Power banka ale parametry zgadzaly się z tymi jakie zapewnia oryginał.

First Poster

Co sprawdziłem jeszcze to to że na wolnym ładowaniu paski są znacznie mniej widoczne niż na szybkim. Być może ładowarka wprowadza jakieś zakłócenia

KrzysiekK Moderator
Moderator

Wszystko na to wskazuję. Sytuacja nie jest jednak normalna.

Warto w miarę możliwości sprawdzić inną ładowarkę.

Jeśli sytuacja się powtórzy pozostają ustawienia fabryczne i zapewne weryfikacja serwisowa telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Superuser II
Superuser II
Być może dzieje się coś ze stabilizacją napięcia lub układem prostowniczym w ładowarce. Tak jak napisał @KrzysiekK, warto jak najszybciej sprawdzić wszystko na innej ładowarce. Korzystanie z wadliwej ładowarki może doprowadzić do uszkodzenia telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
First Poster

Na innej ładowarce efekt nie jest aż tak widoczny jak na mojej ale nadal jest.

No nic przeidę się do serwisu i zobaczę ci powiedzą

Tak czy siak dzięki za pomoc 

Autorzy z największą liczbą like