Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Expert

@PioterC

Super, czekamy na opinie w temacie: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Android-Oreo-Beta-testy/m-p/351489#M3305

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Dzisiaj tj 02.04.2018 święto w sieci Plus aktualizacja oprogramowania android 8 Aero dla SG S8+. Warto było czekać smartfon śmiga aż miło 🙂

First Poster
Pobrane.
Helping Hand

Daj znać jak działa i czy wszystko jak trzeba.😁

Superuser II
Superuser II

Wszystkich posiadaczy modeli Galaxy S8 i S8+ pragnę poinformować, że pojawiła się aktualizacja do wersji 2CRED. Wszyscy posiadający soft XEO mogą sprawdzić, czy telefon wyszukuje już tę wersję?Screenshot_20180525-210027_Software update.jpg

Screenshot_20180525-210048_DeviceKeystring.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Sprawdźcie na swoich ósemkach, już powinniście zacząć dostawać aktualizację w wersji G950FXXU2CRF7.update.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Navigator

Dzięki za info - aktualizacja zrobiona... idę poczytać co dokładnie zmienili... "nowe/i ulepszone funkcje" - brzmi ciekawie...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Superuser II
Superuser II

Kilka dzi temu na modele S8 i S8+ została wydana aktualizacja oznaczona numerkiem 3CRG1.                                                                                                                        update S8+.jpg

Sprawdźcie na waszych telefonach.

Autorzy z największą liczbą like