Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Helping Hand
Dziękuję za info 😁
Navigator
Dobra rzecz - dzięki za info!

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Superuser II
Superuser II
Nie ma za co.
Przecież po to własnie jest to forum, aby dzielić się również posiadanymi informacjami i spostrzeżeniami. Nie tylko musimy zajmować się rozwiązywaniem problemów. Choć oczywiście jeżeli ktoś je ma, to musimy wspólnie pomóc.
Jeżeli więc macie jakieś swoje spostrzeżenia, wiacie o jakiś ciekawostce, piszcie. Jeżeli już sami rozwiązaliście jakiś problem, przejrzycie inne tematy i piszcie, pomagajcie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Helping Hand
Teraz czekam na Oreo i nowszą wersję nakładki 😁
Voyager

@Alicja70

Oreo już niedługo..

MichałP

Expert

@Alicja70, ja również jestem bardzo ciekaw najnowszej wersji nakładki, co nowego wniesie oraz w jaki sposób zostanie odświeżona :smileyhappy:   miejmy nadzieję, że Oreo zbliża się wielkimi krokami :smileywink:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Navigator
Jest sporo porównań S8 z 7.0 i 8.0 - różnica zdecydowana na korzyść nowego Andka... nie znalazłem tylko (w sumie dokładnie nie szukałem) informacji, czy rzeczywiście 8.0 wpłynie pozytywnie na długość pracy baterii... Nie oczekuję oczywiście, że raptem będzie trzymała pół dnia dłużej, ale każde dłuższe działanie na baterii jest "in plus"...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Helping Hand
Przydałoby się żeby choć troszkę dłużej było. 😁
Expert

@PioterC, @Alicja70

ptaszki ćwierkają, że Oreo ma pozytywnie wpłynąc na czas pracy akumulatora. Pozostaje sprawdzić to w praktyce :smileyhappy:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Navigator

to wiem - właśnie szperam po necie - może ktoś już to potestował...

znalazłem póki co tylko takie małe zdanko: "Producent zapowiedział, że Oreo poprawi również wydajność baterii przez nowe narzędzie zarządzania energią. Dotyczyć ma to zwłaszcza programów działających w tle"...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Autorzy z największą liczbą like