Wsparcie

Open search

Aktualizacje dla S8 i S8+

Highlighted
ROZWIĄZANE
Superuser II
Superuser II

t.PNGh.PNGInformuję posiadaczy Galaxy S8+ zakupionych w sieciach T-mobile lub Heyah, że ukazały się właśnie nowe aktualuzacje dla tego modelu, oznaczone jako G955FXXU1AQJ5

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

Informuję posiadaczy modelu S8, że pojawiła się aktyalizacja polskim regionie dla wersj bez brandu operatorskiego, oznaczona numerem G950FXXU1AQK7.20171208_125831.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
57 ODPOW. 57
Voyager

@Szewcu72

Dzięki za informację. Jak zawsze trzymasz rękę na pulsie

MichałP

Superuser II
Superuser II

Informuję posiadaczy modelu S8, że pojawiła się aktyalizacja polskim regionie dla wersj bez brandu operatorskiego, oznaczona numerem G950FXXU1AQK7.20171208_125831.png

Superuser II
Superuser II

Ostatnio dla S8, teraz pojawiła się aktualizacja w wersji G955FXXU1AQK7 dla S8+.20171211_073344.png

Helping Hand

Dzisiaj otrzymałam tą aktualizację i dopiero się okaże czy coś zmienia czy to tylko kwestia łatek bezpieczeństwa 😁

Superuser II
Superuser II
Każda aktualizacja coś zmienia, choć nie muszą to być zmiany wizualne.

Helping Hand

Dokładnie tak jest. Jak wrócę wieczorem do domu do zrobię fabryczne  i wtedy się zorientuje. 😁

Navigator

Powiem szxzerze, że jesten bardzo zawiedziony tyn jak aktualizowane są S8 i S8+... zabezpieczenia są z sierpnia, a wiele słuchawek teoretycznie gorszych, jest częściej aktualizowanych niż te flagowce...

Kpina ze strony Samsunga - kompletnie się zawiodłem pid tym względem...

Na samą słucgawkę złego słowa nie powiem...

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Helping Hand
Ja dostałam dzisiaj i są poprawki z 1 listopada, a Soft niebrandowany...
Navigator
Hmmm... u mnie nic... może przez to, że słuchawka na rynek włoski? Można gdzieś sprawdzić jakiś harnonogram aktualizacji?

--------------------
Samsung Galaxy S8 64Gb
Etui:Nillkin Frosted Folia/Szkło: brak
Autorzy z największą liczbą like