Wsparcie

Open search

samsung s8 brak aktualizacji

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam mam problem z aktualizacją, a mianowicie brat kupil telefon w Holandi w media markt w 2018 w kwietniu w tym roku w kwietniu sprzedał go mi ostatnia aktualizacje miał w NL w marcu ,ja od kwietnia niemiałem zadnej aktualizacji a wiem ze było juz ich z 5 co mam zrobić ? czy serwis samsunga pomoże , czy gwarancja to obejmuje ? pozdrawiam

dodam ze mam

xeo/xeo/phScreenshot_20190906-170509_Settings.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@jarglo2795, podobnie jak @vdsl2 zachęcam do wizyty w serwisie, gdzie zostanie wgrany polski wariant telefonu. Przy okazji zostanie wgrane najnowsze dostępne oprogramowanie. Pamiętaj, że zmiana wariantu jest równoznaczna z wyczyszczeniem wszystkich danych z telefonu. Warto więc zatem przygotować się do wizyty w serwisie wykonując uprzednio kopię zapasową ważnych elementów.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
3 ODPOW. 3
First Poster
mam xeo/xeo/phn
Legend

@jarglo2795  Soft masz, z regionu PHN (Holandia) Wgranie nowego softu jest usługą płatną koszt to około 50/70 zł. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@jarglo2795, podobnie jak @vdsl2 zachęcam do wizyty w serwisie, gdzie zostanie wgrany polski wariant telefonu. Przy okazji zostanie wgrane najnowsze dostępne oprogramowanie. Pamiętaj, że zmiana wariantu jest równoznaczna z wyczyszczeniem wszystkich danych z telefonu. Warto więc zatem przygotować się do wizyty w serwisie wykonując uprzednio kopię zapasową ważnych elementów.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like