Wsparcie

Open search

"Zamknij wszystkie" poza jedną appką?

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Cześć.
Czy jest możliwość, aby po wybraniu opcji "Zamknij wszystkie" jedna apka pozostawała nadal uruchomiona?
Chodzi dokładnie o Spotify, denerwuje to, że za każdym razem muszę go na nowo uruchamiać.
W Huawei P9 Lite była taka opcja, tutaj nie mogę jej znaleźć, jest w ogóle, czy też może Samsung planuje wprowadzenie jej w którejś z aktualizacji? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@KASZTAN, tak, możesz ustawić, aby aplikacja nie zamykała się po naciśnięciu tego przycisku. Przejdź do widoku otwartych aplikacji, kliknij w ikonę aplikacji a następnie w opcję Zablokuj tę aplikację.

Screenshot_20190628-125114_One UI Home.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@KASZTAN, tak, możesz ustawić, aby aplikacja nie zamykała się po naciśnięciu tego przycisku. Przejdź do widoku otwartych aplikacji, kliknij w ikonę aplikacji a następnie w opcję Zablokuj tę aplikację.

Screenshot_20190628-125114_One UI Home.jpg

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
@nismo
Dzięki wielkie, działa
Pisałem na czacie Samsunga, ale tam otrzymałem informację, że się nie da, jednak co forum, to forum, teraz nie mam już żadnych zastrzeżeń do A50, jeszcze raz dzięki
Superuser I
Superuser I

@KASZTAN, nie ma sprawy! Zachęcam do regularnych odwiedzin. Na forum znajduje się sporo przydatnych informacji.

Autorzy z największą liczbą like