Wsparcie

Open search

problem z s6 edge + brak checi wspolpracy serwisow naprawiajacych

Apprentice

Czesc, mam problem z s6 edge plus, mianowicie zarowno na wifi jak i sieci komorkowej telefon nie chce wspolpracowac w takich rzeczach jak
- wysylanie meili(aplikacja gmail), informowanie o powiadomieniach,
-ladowanie niektorych postow na instagramie, blad przy wrzucaniu zdjec/filmow
-czasem brak odswiezania facebooka / nie moge czasem zaladowac fanpage
- brak dzialania aplikacja youtube w tle kiedy korzystam z messangera w trybie okienek
- blad przy udostpenianiu zdjec/filmow na menadzer stron
- rozlaczanie polaczen na whatsapp

Telefon na gwarancje oddawalem 3 razy, 2 razy do CSS i ostatnio do CTDI.
Za kazdym razem konczylo sie to resetowaniem ustawien + informacja zebym instalowal aplikacje i po wykryciu bledu je usunal. Z racji tego, ze moja praca wiaze sie z prowadzeniem fanpage, zglaszam sie do Was o pomoc gdzie dalej moge sie udac?
Jutro jeszcze pojade do Łodzi na Jaracza 15 gdzie jest ostatni mozliwy serwis, co jezeli tam tez mi nie pomoga? Dokumentacja ktora mam to tylko screenshoty ktore bylem w stanie zrobic.

8 ODPOW. 8
Pathfinder
Skorzystaj z pomocy serwisu lokalnego i zreprodukuj przy obsłudze problem
Apprentice

Pani uswiadomila mnie ze i tak go wysla do serwisu, wiec mi nie pomoga, a jezeli oddam czwarty raz i zrobia testy to wysla go znowu az sie skonczy mi gwarancja. Gdzie dalej moge zglosic ten problem? Z ramienia play zostany zostal 2 razy do CSS...

Pathfinder

Mówisz teraz o serwisie w Łodzi? Za każdym razem odesłali Twój telefon?

Apprentice

Jestem z pabianic, telefon jest z play, wiec oddalem 2 razy do play, ktore odeslalo do CSS, CSS twierdzi ze telefon przeszedl testy i dziala poprawnie, biorac sprawy w swoje rece sam odeslalo trzeci raz do CTDI. CTDI rowniez nie pomoglo, telefon zostal trzykrotnie przywrocony do ustawien fabrycznych co ich zdaniem rozwiazuje problem. Idac na przod pojechalem do Portu Lodz w ktorym jest sklep samsunga, powiedzieli ze mi nie pomoga i moge udac sie do glownego centrum Samsung w Lodzi na kopcinskiego, bylem tam wczoraj i Pani stiwerdzila ze oni i tak wysylaja do CSS, powiedzialem jej jak wyglada caly problem na co ona "My mamy za zadanie wysylac telefon do CSS i mozemy to robic przez okres 24 miesiecy, bedzie Pan wysylal a oni beda odsylac i tak w kolko dopoki nie minie gwarancja" powiedziala rowniez ze w takiej sytuacji mam sie udac do Play i zglosic reklamacje z ramienia odstapienia od umowy, ma Pan jakies pomysly co do tego zeby wkoncu zajeli sie ta sprawa? Jak wyzej screeny mam gdzie widac ze jest wlaczony internet ktory nie dziala, ladowanie filmikow na instagramie nie dziala, maila mi wysyla 3 dni o ile w ogole wysle, problem wystepuje zarowno na sieci komorkowej jak i WIFi, ladowanie filmikow na menadzer stron/facebooka rowniez raz dziala raz nie z naciskiem na drugie, ladowanie fanpage tak samo, raz sie zaladuje raz nie z tym ze jak wylacze internet i po chwili wlacze po czym w ciagu 2 sekund nacisne na wybrany fanpage to wczytuje. Dluga historia.

Pathfinder

Tego typu usterki ciężko wyłapać przez serwis centralny, nie stosują facebooka do testów. Jedyne co mogę poradzić to zaprosić Pana do lokalnego serwisu w Łodzi Aga-Win przy ulicy Jaracza. Następnie proszę z technikiem zpreprodukować usterkę, w znacznym stopniu ułatwi nam wydanie diagnozy. 

Apprentice
Przepraszam, zamiast na Kopcinskiego to wlasnie bylem na Jaracza i ta Pani mowila ze oni i tak odsylaja do CSS i mi nie pomoga
Apprentice

W przyszly poniedzialek to zalatwie, jezeli nie zgodza sie na reprodukcje to rzecznik praw konsumenta cos zdziala?

Pathfinder

@gorzelapiotr

decyzja gdzie skierujesz swoje roszczenia należy do Ciebie, z mojej strony zapraszam do Aga-Win i pokaż serwisowi usterkę na miejscu, pomoże nam to w poprawnej diagnozie.

Autorzy z największą liczbą like