Wsparcie

Open search

problem z aparatem + ładowanie - s7 edge

First Poster
Witam,

do dwóch dni mam problem z telefonem a raczej aparatem - samsung s7 edge. Aparat w żaden sposób nie chce się uruchomić. Przy jego włączeniu pojawia się czarny ekran i w tym momencie telefon się zawiesza, a w konsekwencji się wyłącza. Co gorsze nie ma możliwości ponownego włączenia (telefon nie jest rozładowany). Dopiero po podłączeniu go do ładowania poprzez ładowarkę telefon uruchamia się.
Dodatkowo przy próbach włączenia aparatu telefon momentalnie bardzo się nagrzewa.
Nic nie pomogło: "zatrzymanie aplikacji aparatu", wyczyszczenie danych oraz zrobienie resetu do ustawień fabrycznych. Po resecie i włączeniu aparatu pojawia się coś takiego: Screen poniżej. , co gorsza nie można nić zrobić ani przesunąć w lewo ani w prawo, nawet ok nie działa - dopiero po zamknięciu wszystkich aplikacji czarny ekran znika.
Aha, od dwóch dni kiedy zaczęły się problemy z aparatem, bardzo szybko rozładowuje się bateria - 2 lub 3 razy trzeba ładować - mimo że nic nie jest włączone (tel. po resecie więc za dużo w nim nie ma)
Macie jakieś pomysły?

Z góry dziękuję za pomocScreenshot_20181130-141322_Camera.jpg.

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

Skoro reset nic nie dał, może warto spróbować naprawczej reinstalacji systemu?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Hmm, a jestem w stanie to sama zrobić czy tylko w serwisie mogą coś takiego ogarnąć?
Superuser II
Superuser II

Sam też. Odezwij się na priv. Coś pomyślimy. 😉

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Wysłałam wiadomość prywatną 

Superuser II
Superuser II

@Vtt czekam na wiadomość. 

Autorzy z największą liczbą like