Wsparcie

Open search

mało czuły ekran dotykowy

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witajcie posiadam od jakiś 2 tygodni model A50 oczywiście nauczona błędami założyłam szybkę - w salonie Samsunga. I nie wiem czy to przez tą szybkę, ale ekran mojego telefonu jest mało czuły, tzn. klikając w coś - nic się nie dzieje. Szkoda mi jest zdjąć szybkę, ale wkurza mnie, że 10 razy muszę klikać w ekran. Czy był już o tym wątek, albo ma ktoś z czymś takim doświadczenie i jest w stanie powiedzieć czy to możliwe żeby wadliwy był ekran?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@mirelabochowiec no niestety, jeżeli nie usuniesz szkła nie dowiesz się, czy to wina ochrony, czy problem z samym ekranem. Model A50, który jest u mnie w domu, nie ma problemów z dotykiem. Na wyświetlaczu folia ochronna.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Superuser II
Superuser II

@mirelabochowiec no niestety, jeżeli nie usuniesz szkła nie dowiesz się, czy to wina ochrony, czy problem z samym ekranem. Model A50, który jest u mnie w domu, nie ma problemów z dotykiem. Na wyświetlaczu folia ochronna.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Superuser I
Superuser I

@mirelabochowiec, niektóre folie lub szkła wymagają zwiększenia czułości dotyku. Wejdź do ustawień telefon i włącz funkcję Czułość dotyku (Ustawienia > Wyświetlacz > Czułość dotyku). Daj znać czy to pomogło.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

To nie wina szkła wystarczyło w ustawieniach kliknąć czułość ekranu🤣

Superuser I
Superuser I

@mirelabochowiec, cieszę się, że moja wskazówka okazała się pomocna 

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Autorzy z największą liczbą like