Wsparcie

Open search

galaxy S8 - slow motion

New Member

Witajcie.

Stałym się szczęśliwym posiadaczem S8 i rodzi się wiele pytań związanych z tym modelem - podstawowe to jak właczsyć tryb filmowania i ustawienia z tym związane - np slow motion itp.

Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
Voyager

Siema,

jak chcesz przejść do trybu filmowania to wysarczy że naciśniesz na pod przyciskiem robienia zdjęć taką czerwoną kropkę i film od razu zaczyna sie nagrywać. W ustwienia wchodzisz naciskając ikone trybika u góry ekranu. Tam masz wszelkie ustwienia związane z aparatami i funkcji wideo czy zdjeć.

 

 Jeżeli chcesz włączyć slow motion, to po włączeniu aparatu przesuń palcem po ekranie od lewej do prawej.

Pojawią się możliwe do wyboru tryby. Wybierz zowlnione tempo.

 

Voyager
Czołem @cichymarcin. Ogólnie WolF dał Ci dobrą radę. Wszystkie tryby pracy widoczne są po przesunięciu palcem w aparacie od lewej do prawej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
New Member

Mam pytanie! Kilka miesiecy temu zrobiłam sobie nową aktualizację, wcześniej slowmo działało normalnie mogłam skrócić ile chce, a od tej aktualizacji skracać mogę minimalnie, mimo ze czasami automatycznie jest bardzo skrócone slowmo to jak jak chce skrócić to sie nie chce. Zdłużyć się da, co mnie bardzo wkurza, bo kiedyś slowmo działało normalnie. Pomóżcie

DamianK Moderator
Moderator

@Ariana2 

 

Możesz wysłać zrzuty ekranu i pokazać jak to u Ciebie wygląda? Niestety nie dysponuję obecnie Galaxy S8 z aktualną wersją systemu :(


Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Mam to samo, nie da się skrócić długości zwolnionego tempa. Jest jakieś minimum i tego nie przeskoczysz. Po aktualizacji telefon jest nie do zniesienia pełno niedoróbek. Czy jest możliwość cofnięcia aktualizacji?? 

Superuser I
Superuser I

@jacekpsk, niestety nie ma możliwości cofnięcia aktualizacji zarówno za pomocą oficjalnej aktualizacji Smart Switch jak i w punkcie serwisowym. Zachęcam do zgłoszenia sugestii za pomocą aplikacji Samsung Members.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like