Wsparcie

Open search

eSIM już w Polsce - Orange właśnie udostępnił usługę

Superuser II
Superuser II

No przecież napisałem, że raczej nie zmieni. Tylko w celach prezentacji usługi może posłużyć się jappkiem.

Halo ziemia. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

A czy kod QR jest bezpieczny według ciebie bo ktoś już na forum Orange na to narzeka  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II
Odpowiem krótko i zwięźle. Nic nie zastąpi logicznego myślenia i nic nie zwolni nas od stosowania zasad bezpieczeństwa.
Rozkładanie "kupy" na atomy 😊 i gdybania co by było, nic tu nie zmieni.
To człowiek a dokładnie brak świadomości o wielu rzeczach, podatność na socjotechnikę jest zawsze największym problemem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Coś nie co na temat  https://www.telko.in/jak-esim-wplynie-na-strategie-operatorow

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, ciekawy artykuł. Karty eSIM to przyszłość i jak przewidują analitycy 100% urządzeń będzie korzystać z tego typu rozwiązania do roku 2030. Nie tylko telefony, tablety, komputery czy samochody, ale również szeroko pojęte urządzania IoT będą używać tego typu kart.

Superuser II
Superuser II

Ja jednak obstawiam, że nasi operatorzy na tym nie stracą, jak domniemywa autor artykłu. Większość naszego społeczeństwa i tak nadal czeka na promocje operatorskie, może coś taniej "wyrwą". 😉

Ponadto Orange i Play (nie wiem jak inne telkomy) już wprowadziły do swoich ofert sprzedaż wolnorynkową, w tym ratalną, urządzeń poza abonamentem i to w dość konkurencyjnych cenach.

Legend

@Szewcu72  A widziałeś to promocje ?

Superuser II
Superuser II
A co to ma do rzeczy. Mnie one nie interesują, ale wiekszość polskiego społeczeństwa już tak.
Nie patrzymy na jednostki tylko ogół, bo to oni są normą.
Są osoby, które nadal wolą płacić raty w abonamencie. I nikt nie zmusi ich i nie przekona do innych zachowań. Jeszcze trochę czasu musi upłynąć.
Dobrym przykładem są mniejsze miejscowości, w których nie ma dużych sklepów oferujących urządzenia mobilne, ale za to są punkty operatorów u ktorych już telefon można nabyć.

Legend

Na chwilę obecną na eSim nie działa roaming https://www.orange.pl/view/esim#ekstra

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, warto doprecyzować, że roaming na ten moment nie działa wyłącznie na ekstra kartach eSIM. Na podstawowej karcie eSIM roaming jest dostępny.

Autorzy z największą liczbą like