Wsparcie

Open search

eSIM już w Polsce - Orange właśnie udostępnił usługę

Superuser II
Superuser II

No przecież napisałem, że raczej nie zmieni. Tylko w celach prezentacji usługi może posłużyć się jappkiem.

Halo ziemia. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

A czy kod QR jest bezpieczny według ciebie bo ktoś już na forum Orange na to narzeka  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II
Odpowiem krótko i zwięźle. Nic nie zastąpi logicznego myślenia i nic nie zwolni nas od stosowania zasad bezpieczeństwa.
Rozkładanie "kupy" na atomy 😊 i gdybania co by było, nic tu nie zmieni.
To człowiek a dokładnie brak świadomości o wielu rzeczach, podatność na socjotechnikę jest zawsze największym problemem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Coś nie co na temat  https://www.telko.in/jak-esim-wplynie-na-strategie-operatorow

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, ciekawy artykuł. Karty eSIM to przyszłość i jak przewidują analitycy 100% urządzeń będzie korzystać z tego typu rozwiązania do roku 2030. Nie tylko telefony, tablety, komputery czy samochody, ale również szeroko pojęte urządzania IoT będą używać tego typu kart.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Ja jednak obstawiam, że nasi operatorzy na tym nie stracą, jak domniemywa autor artykłu. Większość naszego społeczeństwa i tak nadal czeka na promocje operatorskie, może coś taniej "wyrwą". 😉

Ponadto Orange i Play (nie wiem jak inne telkomy) już wprowadziły do swoich ofert sprzedaż wolnorynkową, w tym ratalną, urządzeń poza abonamentem i to w dość konkurencyjnych cenach.

Legend

@Szewcu72  A widziałeś to promocje ?

Superuser II
Superuser II
A co to ma do rzeczy. Mnie one nie interesują, ale wiekszość polskiego społeczeństwa już tak.
Nie patrzymy na jednostki tylko ogół, bo to oni są normą.
Są osoby, które nadal wolą płacić raty w abonamencie. I nikt nie zmusi ich i nie przekona do innych zachowań. Jeszcze trochę czasu musi upłynąć.
Dobrym przykładem są mniejsze miejscowości, w których nie ma dużych sklepów oferujących urządzenia mobilne, ale za to są punkty operatorów u ktorych już telefon można nabyć.

Legend

Na chwilę obecną na eSim nie działa roaming https://www.orange.pl/view/esim#ekstra

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, warto doprecyzować, że roaming na ten moment nie działa wyłącznie na ekstra kartach eSIM. Na podstawowej karcie eSIM roaming jest dostępny.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like