Wsparcie

Open search

brak podswietlania ekranu galaxy a50

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam. Podczs przychodzenia powiadomien powinien zapalic sie ekran  a po chwili zgasnac...jest tak w emailu, sms i snapchacie ale nie na messengerze. Mam wszystko ustawione w aplikacji tez wlaczone "podswietlenie", odinstalowalem zainstalowalem, wylaczalem telefon ale dalej nic. Prosze o odpowiedz 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@michal2508, U mnie także powiadomienia z messengera nie podświetlają ekranu. Rozwiązanie jakie mogę zaproponować, to zainstalowanie aplikacji Glimpse Notifications ze Sklepu Play. Możesz w niej wybrać aplikację, których powiadomienia mają podświetlać ekran.

3 ODPOW. 3
Legend

@michal2508  Obawiam się, że problem jest z aplikacją messenger.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@michal2508, U mnie także powiadomienia z messengera nie podświetlają ekranu. Rozwiązanie jakie mogę zaproponować, to zainstalowanie aplikacji Glimpse Notifications ze Sklepu Play. Możesz w niej wybrać aplikację, których powiadomienia mają podświetlać ekran.

First Poster
wczesniej mialem huawei p9 lite 2017 i normalnie sie podswietlal az zdziwilo mnie ze tutaj tego nie ma
Autorzy z największą liczbą like