Wsparcie

Open search

amerykański s7 edge smg935a

ROZWIĄZANE
New Member

mam problem . mam wersje s7 edge sm g935a i co tydzień zatrzymuje się sklep google play i muszę resetować telefon. Ponadtto co chwile pojawia sie komunikat że jest coś nieautoryzowane i karze mi robić reset

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Cześć @tomekspektrum

Wygląda mi na to, że jest jakiś problem z systemem operacyjnym. Najlepiej wykonać kopię zapasową danych i po prostu przywrócić ustawienia fabryczne. Jeżeli to nie pomoże, to pozostaje przekazać telefon do serwisu.

Rzecz w tym, że telefony z USA mają zupełnie inną konstrukcję niż te w Europie i ich oprogramowanie nie jest wymiennie. Technik w polskim serwisie nie ma dostępu do softu, wiec nie będzie w stanie naprawić telefonu.

W takim przypadku pozostanie jedynie skierować telefon do serwisu w USA.

Kopię danych możesz zrobić programem Smart Switch PC, poniżej link do wersji dla amerykańskich telefonów:

http://www.samsung.com/us/support/smart-switch-support/ 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
3 ODPOW. 3
Voyager

Cześć @tomekspektrum

Wygląda mi na to, że jest jakiś problem z systemem operacyjnym. Najlepiej wykonać kopię zapasową danych i po prostu przywrócić ustawienia fabryczne. Jeżeli to nie pomoże, to pozostaje przekazać telefon do serwisu.

Rzecz w tym, że telefony z USA mają zupełnie inną konstrukcję niż te w Europie i ich oprogramowanie nie jest wymiennie. Technik w polskim serwisie nie ma dostępu do softu, wiec nie będzie w stanie naprawić telefonu.

W takim przypadku pozostanie jedynie skierować telefon do serwisu w USA.

Kopię danych możesz zrobić programem Smart Switch PC, poniżej link do wersji dla amerykańskich telefonów:

http://www.samsung.com/us/support/smart-switch-support/ 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Wyglada to na efekt nieudanego zrobienia "roota".

Lekarstwem w takim przypadku bedzie wgranie oryginalnego oprogramowania od nowa (hardreset nie pomoze), czyli usunieciu modyfikacji oprogramowania.

Szczegoly mozna znalezc na xda...

Superuser II
Superuser II

@Drmen "złota łopata" za odkop tematu z przed 2 lat. 

Ponadto, to forum oficjalne, gdybyś jeszcze nie ogarnął i takich porad tu nie udzielamy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like