Wsparcie

Open search

Znikające kontakty

Big Cheese

Posiadasz najnowszą wersję oprogramownia ?

Czy w ostatnim czasie instalowałaś jakieś aplikacje ?

Apprentice
Telefon jest służbowy i dwa dni temu zainstalowała się aplikacja Bpower2, rzekomo potrzebna do pracy. Czy odmówienie uprawnień tej aplikacji może być przyczyną?
Wersja oprogramowania jest najnowsza.
Apprentice
Wczoraj jeszcze zaktualizował się Kaspersky Internet Security
Apprentice
Uruchomiłam w trybie bezpiecznym i choć trwało to troszkę dłużej to i tak kontakty zniknęły. Masakra 😡
Superuser II
Superuser II

@Olka79 Nie za bardzo rozumiem, "zaistalowała się", sama?!

Co to za apka, i kto to zianstalował? Wywalcie to i sprawdźcie co się stanie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Tak, sama się zainstalowała, to jest dodatkowa aplikacja do głównej, do zarządzania bazą klientów
Superuser II
Superuser II

@Olka79 no to teraz albo ją odinstalujecie i sprawdzicie co się dzieje bez niej, albo jeżeli to telefon służbowy to niech osoba odpowiedzialna za telefony w firmie (jakiś informatyk, czy inny magik) ogarnie problem wycinania kontaktów. Bo wszystko wskazuje na nią.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
RadekK Moderator
Moderator

Może przestawiła się lokalizacja kontaktów?
Wejdź w aplikację "Kontakty" -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Ustawienia -> Kontakty -> Kontakty do wyświetlenia -> Zaznacz "Wszystkie".

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
Od tego zaczęłam, bo myślałam że mąż coś poprzestawiał ale to nie to.
RadekK Moderator
Moderator

@Olka79,

Przychodzi mi do głowy jeszcze jeden pomysł — skopiuj kontakty na konto google / samsung, a następnie ustaw wyświetlanie tylko z tego konta. Ostatecznie tak jak wspomniał Szewcu, pozostaje kontakt z informatykiem w firmie, żeby sprawdził tę apkę Bpower2.

Daj znać co było przyczyną, jeśli zagadka zostanie rozwiązana.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like