Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikające aplikacje

(Temat utworzony: 06-12-2018 01:51 AM)
3632 Wyświetlenia
Luk89
Explorer
Opcje

Witam. Właśnie stałem się posiadaczem Galaxy S8, sprzatajac na ekranie startowym,korzystałem z opcji "ukryj" ( ustawienia ekranu głównego - ukryj aplikacje ),  wybrałem tych których nie chce widzieć i ok... ale chciałem skorzystać z jednej z apek, więc chce przywrócić ją spowrotem do ekranu głównego i tu jest problem aplikacji nie ma, jest zainstalowana ale żadnego skrótu już nie ma,co ciekawe w menu "ukryj" tej aplikacji też nie ma,aby cofnąć ukrycie, można ją uruchomić za pomocą " wyszukaj w telefonie" lub z google play.

 

Pomaga tylko restart telefonu,lub całej nakładki.

 

Pytanie czy ktoś też tak ma?,niech spróbuje na swoim tel i zobaczy czy ten sam błąd jest. Raczej wykluczałbym uszkodzony telefon,bardziej to wygląda na problem z androidem,ale chętnie usłyszę jakieś porady. Pozdrawiam

 

PS: Telefon ma wszystkie aktualizacje.

PS2 : Wygląda to na to że problem jest z wersją softu : G950FXXU4CRK1 

 

Link do filmu jak to wygląda ( przepraszam za jakość,mam nadzieje że to wystarczy)

https://drive.google.com/file/d/10vg-u1kXDRhFDwAt-L0m11dvheCgnwAV/view?usp=sharing

0 Like
9 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A gdy wejdziesz ponownie w ukrywanie aplikacji, to nie masz przypadkiem okna z ukrytymi aplikacjami, z którego możesz je przywrócić?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Luk89
Explorer
Opcje

Niestety nie ma, wygląda to tak zaznaczona gra jest ukryta,po odznaczeniu i zastosuj ikona sie pojawia,ale po ponownym ukryciu znika na stale.

Screenshot_20181206-092049_Samsung Experience Home.jpg

0 Like
Luk89
Explorer
Opcje
Edit : Przywrócenie do ustawień fabrycznych,dalej nie rozwiązuje problemu.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Luk89

 

Nie wiem, jaką posiadasz wersję systemu, ale u mnie na sofcie G950FXXU2CRF7/G950FXXU2CRF1 wszystko działa poprawnie. Mogę ukrywać i przywracać aplikacje wielokrotnie i one nie znikają. Zapewne jest to wciąż problem z softem, który wymagać będzie wgrania go na nowo w serwisie. Natomiast jeżeli resetowałeś telefon tylko z poziomu ustawień, spróbuj jeszcze z trybu recovery.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
Jakubqw
Explorer
Opcje
Mam pytanie czemu gdy pobierałem aplikacje normalnie pojawiały się na głównej a jest parę aplikacji co ich nie ma?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jakubqw  Chodzi o to że nie ma aplikacji na pulpicie po ich pobraniu?


Jakubqw
Explorer
Opcje
tak dużo aplikacji pobierałem i było normalnie ale ostatnio pobrałem parę gier i nie ma ich na pulpicie głównym a w wyszukiwarce są
0 Like
Rafał_A_
Voyager
Opcje
A nie masz ich w Gaming Hub?
O ile masz tą aplikację w urządzeniu
Jakubqw
Explorer
Opcje
Nie mam tej aplikacji po prostu te gry są dostępne na telefonie normalnie można używać tylko ze nie wyświetliły się na pulpicie glownym jak zawsze, zobaczyłem w ustawieniach pulpitu i musiałem włączyć zablokuj aplikacje na pulpicie i wylaczyc i są już
0 Like