Wsparcie

Open search

Znak wodny

First Poster

Dzień dobry,

Mam pytanko czy da się jakoś zmniejszyć rozmiar znaku wodnego na zdjęciach? Bo po ostatniej aktualizacji systemu do Samsunga Galaxy A70 jest on na tyle duży że zasłania prawie ¼ zdjęcia. I stąd zarzucam temat. Z góry dziękuje za odpowiedź. 

P.S zmiama czcionki nie pomaga. 

6 ODPOW. 6
Legend

Trochę nie potrzebnie zakładałeś temat bo już mamy taki jak tu https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Znak-wodny-na-zdj%C4%99ciach/m-p/1119173/highlight/...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Hotshot

@Keenkomet  A poza tym nie możliwości zminy rozmiaru znaku wodnego.

First Poster
Nie chodzi mi o te znaki wodne w ikonach AR. Chodzi mi o ten znak wodny z ustawień aparatu. Wchodząc w aparat, ustawienia aparatu przewijasz na dół i masz znak wodny.
Hotshot

@Keenkomet  W ustawieniach aparatu nie ma żadnych znaków wodnych...

Superuser II
Superuser II

Co do znaku wodnego, to gdy wyświetla się na ekranie wystarczy w niego kliknąć i powinna się pojawić możliwość zmiany rozmiaru.

znak wodny.jpgznak wodny - zmiana rozmiaru

Tak jest przynajmniej w modelu S10.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

@Keenkomet  Zgadzam się z tym co napisał  @Szewcu72  można w niewielkim stopniu zmienić rozmiar znaku wodnego po kliknięciu w niego. Nawet nie wiedziałem o tym  

Screenshot_20190724-213623_Camera.jpg

Autorzy z największą liczbą like