Wsparcie

Open search

Zepsuty dźwięk multimediów

ROZWIĄZANE
First Poster

Cześć. Telefon Samsung Galaxy A6 2018. Otóż problem polega na tym, że nie działa dźwięk multimediów. Wszystkie inne dzięki działają normalnie. Na pasku z głośnoscia wszystkie są na niebiesko, a pasek głośności multimediów na pomarańczowo, a wcześniej tak nie było. Ktoś wie o co chodzi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Romdooon, być może uszkodzeniu uległo gniazdo słuchawkowe, które błędnie informuje telefon o tym, że są podłączone słuchawki. Obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Dla pewności możesz jeszcze wykonać przywracanie ustawień fabrycznych, ale jeżeli problem będzie występował w dalszym ciągu to konieczna będzie naprawa gniazda w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
4 ODPOW. 4
Big Cheese

@Romdooon, Od kiedy problem ten zaczął występować ? Czy w ostatnim czasie instalowałeś jakieś nowe aplikacje ?

Na początek spróbuj wykonać soft reset urządzenia.

Superuser I
Superuser I

@Romdooon, pomarańczowy pasek pojawia się u mnie w momencie kiedy mam podłączone słuchawki i siła dźwięku jest ustawiona powyżej 70-80%. Czy masz podłączone jakieś akcesorium Bluetooth do telefonu? Spróbuj wyłączyć BT i sprawdź czy problem występuje w dalszym ciągu.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

BT wyłączony, nie mam nic podłączone. Nie instalowałem też żadnych aplikacji. Na słuchawkach wszystko działa normalnie.

Superuser I
Superuser I

@Romdooon, być może uszkodzeniu uległo gniazdo słuchawkowe, które błędnie informuje telefon o tym, że są podłączone słuchawki. Obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Dla pewności możesz jeszcze wykonać przywracanie ustawień fabrycznych, ale jeżeli problem będzie występował w dalszym ciągu to konieczna będzie naprawa gniazda w serwisie.

Autorzy z największą liczbą like