Wsparcie

Open search

Zegar nie zmienia godziny

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Hej,

Po wciśnięciu przycisku power pokazuje mi się zegar oraz tryb odblokowania ekranu. Problem w tym, że przypadkowo dziecko dorwało mi telefon, coś nawciskało i teraz godzina się nie zmienia, wciąż jest ta sama i nie mogę znaleźć ustawień by to naprawić. Czy macie jakieś pomysły co ustawić aby zegar znów "chodził"?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

@Gonia, zresetuj aplikacje odpowiadającą za wyświetlanie godziny: Ustawienia -> Aplikacje -> Menadżer aplikacji -> Zegar -> Domyślna pamięć -> Wyczyść pamięć i Wyczyść Dane.

Ścieżka może nieznacznie się różnić, nie mam pod ręką telefonu z Androidem 5.1.1, chodzi o to, aby na liście aplikacji w Ustawieniach znaleźć zegar i kliknąć powyższe opcje.

Możliwe również, że w Ustawienia -> Data i godzina masz coś przestawione.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

Witaj. Jaki posiadasz telefon oraz jaką wersję oprogramowania? Czy próbowałaś wyłączać i włączać ponownie telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
New Member

Samsung Galaxy J3, system 5.1.1. Próbowałam rozwiazanie z włączeniem i wyłaczeniem ale nie pomaga.

RadekK Moderator
Moderator

@Gonia, zresetuj aplikacje odpowiadającą za wyświetlanie godziny: Ustawienia -> Aplikacje -> Menadżer aplikacji -> Zegar -> Domyślna pamięć -> Wyczyść pamięć i Wyczyść Dane.

Ścieżka może nieznacznie się różnić, nie mam pod ręką telefonu z Androidem 5.1.1, chodzi o to, aby na liście aplikacji w Ustawieniach znaleźć zegar i kliknąć powyższe opcje.

Możliwe również, że w Ustawienia -> Data i godzina masz coś przestawione.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like