Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdezynfekuj bezpłatnie telefon w salonie Samsung Brand Store

(Temat utworzony: 11-03-2020 10:40 AM)
864 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung wystartował z nową usługą, dzięki której możemy całkowicie bezpłatnie zdezynfekować nasz telefon w wybranych salonach Samsung Brand Store. 

 

SAMSUNG_2020_post_dezynfekcja_v1.png

 

Dezynfekcja polega na włożeniu urządzenia do sterylizatora, w którym światło UC-C (stosowane również w szpitalach) usunie aż 99,99% drobnoustrojów. Domowe metody czyszczenia urządzeń nie są tak skuteczne jak wspomniane światło UV-C.

 

Jak to działa?

  1. Włóż telefon do urządzenia dezynfekującego ekranem do góry. Możesz oczyścić kilka rzeczy jednocześnie. Ułóż je tak, aby nie nachodziły na siebie.
  2. Po zamknięciu pokrywy zapali się lampka.
  3. Po 10 minutach, gdy zgaśnie lampka, możesz odebrać swój smartfon.
  4. Nie wyjmuj telefonu przez sygnałem, ani nie zaglądaj do środka w trakcie pracy urządzenia, aby dezynfekcja przebiegła prawidłowo.

Listę punktów Samsung Brand Store znajdziecie na tej stronie. Z ułsugi mogą skorzystać nie tylko posiadacze telefonów Samsung, ale również każdej innej marki.

 

Źródło: Informacja prasowa Samsung


3 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Szewcu72
MegaStar
Opcje

Gdy odbierałem swojego S20 Ultra w Brand Store w Łodzi (11.03.2020), pani przy mnie przyszła, zapytała o usługę, zleciła ją i czekała na jej wykonanie. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Przemuś
Pathfinder
Opcje

Zastanawia mnie czy można w ten sposób dezynfekować telefony, które mają zainstalowane szkło ochronne z klejem utwardzanym UV. Wszak czas utwardzania jest wielokrotnie dłuższy niż przewiduje producent szkła ochronnego i zachodzi obawa czy takie szkło będzie można łatwo usunąć z ekranu telefonu.

 

Przy tej okazji rodzi się kolejne pytanie. Czy można do tego celu użyć lampki UV z zestawu do utwardzania kleju UV i czy tu też trzeba naświetlać telefon z każdej strony aż przez 10 min.?

 

Wydaje mi się, że dużo szybciej i prościej jest po prostu wytrzec telefon ręcznikiem papierowym z dodatkiem mydła w płynie przy okazji wizyty w toalecie jakiejś galerii czy budynku użyteczności publicznej.

Dobroci
Przem
0 Like