Wsparcie

Open search

Zbyt jasne zdjęcia- Samsung Galaxy A70

ROZWIĄZANE
First Poster
Cześć, niedawno wpadł mi w ręce Samsung A70 i mam mały problem związany z jakością zdjęć w aplikacjach. Zdjęcia wykonywane przez np. Messengera, Instagrama lub Snapchata są nienaturalnie prześwietlone i rozmyte. Nie miałem tego problemu korzystając z innych urządzeń Samsunga.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Krolikeu, być może wystąpił jakiś konflikt związany z oprogramowaniem telefonu a aplikacjami, które wymieniłeś. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji lub zainstaluj je na nowo. Może się okazać, że konieczna będzie aktualizacja oprogramowania lub aplikacji pod kątem zgodności.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
9 ODPOW. 9
Highlighted
Big Cheese

@Krolikeu, Czy zdjęcia wykonane fabryczną aplikacją Aparat są w porządku ?

First Poster
@kamil40013 tak, fabryczna apka jest w porządku. Dziwi mnie to trochę ale z drugiej strony też byłoby niemożliwym żeby wszystkie inne apki miały z czymś problem
Hotshot

@Krolikeu  Coś jest jednak nie tak po stronie aplikacji. 

First Poster
Pytanie tylko skąd taki problem, jak napisałem, nie miałem takiej sytuacji korzystając z innych urządzeń.
Superuser I
Superuser I

@Krolikeu, być może wystąpił jakiś konflikt związany z oprogramowaniem telefonu a aplikacjami, które wymieniłeś. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji lub zainstaluj je na nowo. Może się okazać, że konieczna będzie aktualizacja oprogramowania lub aplikacji pod kątem zgodności.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Reinstalacja aplikacje nie pomogła, być może faktycznie jest to kwestia oprogramowania. Poczekam do najbliższej aktualizacji i zobaczę czy problem ustąpi, dzięki!
Superuser I
Superuser I

@Krolikeu, w międzyczasie warto zgłosić sugestię do firmy Samsung za pomocą aplikacji Samsung Members oraz do deweloperów wspomnianych aplikacji 

First Poster
W wolnej chwili na pewno to zrobię! Dobrej nocy 😁
Superuser I
Superuser I

@Krolikeu, wzajemnie. Koniecznie daj znać jak otrzymasz jakąś odpowiedź.

Autorzy z największą liczbą like