Wsparcie

Open search

Zapisywanie, kopie smsów

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witajcie
przejrzałam wstępnie tematy i nie znalazłam niczego zbliżonego do mojego problemu, zatem zakładam nowy wątek (jeśli jednak istnieje taki - przepraszam).

Podpowiedzcie mi proszę, czy jest możliwość zapisywania pojedynczych smsów? na karcie sim, sd, w telefonie... wszystko mi jedno, po prostu potrzebuję od czasu do czasu jakiegoś smsa zapisać.
Czy zostają mi tylko screeny ekranu, czy może jest jakiś sposób, na który nie wpadłam?

Pozdrawiam serdecznie

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@EwaSz, Witaj na forum.

Możesz przenieść wybrane wiadomości tekstowe na kartę SIM. Wystarczy, że przytrzymasz palec na wybranej wiadomości i wybierzesz opcję "Kopiuj na kartę SIM"

Screenshot_20191105-101540_Messages.jpg

Zapisane tam wiadomości można przeglądać w Wiadomości --> 3 kropki --> Ustawieina --> Więcej ustawień --> SMS --> Zarządzaj wiad. na karcie SIM

sim.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@EwaSz, Witaj na forum.

Możesz przenieść wybrane wiadomości tekstowe na kartę SIM. Wystarczy, że przytrzymasz palec na wybranej wiadomości i wybierzesz opcję "Kopiuj na kartę SIM"

Screenshot_20191105-101540_Messages.jpg

Zapisane tam wiadomości można przeglądać w Wiadomości --> 3 kropki --> Ustawieina --> Więcej ustawień --> SMS --> Zarządzaj wiad. na karcie SIM

sim.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice

czyli jednak przeoczyłam, bo przecież często wchodzę tam, by przekazać jakąś wiadomość dalej, bądź wyświetlić szczegóły
bardzo Ci dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!

Autorzy z największą liczbą like