Wsparcie

Open search

Zablokowany telefon Samsung A310F

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam serdecznie,

potrzebuję wsparcia ponieważ po zmianie symbolu nie jestem w stanie dostać się do telefon.

Nie ma niestety dodatkowego hasła PIN.

Telefon jest offline i odblokowanie poprzez  https://findmymobile.samsung.com 

jest to niestety niemożliwe. Probowałem rózcnych opcji aby włączyć przesylania danych, internet czy też wyłączyć telefon to woła mi o podanie symbolu. Jestem w kropce...

Bardzo zależy mi na odzykaniu tak naprawdę tylko zdjęć z telefonu,

czy jest w stanie mnie poratować ktoś, jakiś serwis ? (w Samsungu serwis Poznań nie pomogli).

Proszę o wsparcie i radę co można zrobić.

Zastanawiam się nad dr fon ale nie wiem czy wyrzucenie 40$ pomoże w tym przypadku.

Pozdrawiam

Piotr

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Hej @bziak6,

Przykro mi, natomiast brak zlokalizowania telefonu poprzez findmymobile uniemożliwia odblokowanie urządzenia z zachowaniem danych.

Jesteś pewny, że konto Samsung zostało dodane do tego telefonu? Może spróbuj wpisać kilka różnych adresów e-mail, których mógłeś użyć:
https://account.samsung.com/accounts/v1/FMM2/resetPassword#

Serwisy autoryzowane Samsung nie oferują usługi zdjęcia hasła z telefonu z zachowaniem danych. W tej sytuacji pozostaje kontakt z firmą, która specjalizuje się w odzyskiwaniu danych. Nie jestem w stanie zaproponować żadnej konkretnej.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

17 ODPOW. 17
Legend

@bziak6  Nie wiem czy to pomoże ale spróbuj naciśnij jednocześnie przyciski zmniejszania głośności oraz zasilania i przytrzymaj przez co najmniej 7/20 sekund

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@bziak6 a dlaczego serwis nie był w stanie pomóc? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

nie pomogło - uruchomił się ponownie

serwis powiedział, że tylko hard reset zostaje aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że ktoś nie jest w stanie mnie poratować w tych czasach...

Superuser II
Superuser II

@bziak6 pewnie wszyscy chcieliby Ci pomóc, ale "kuku" zrobiłeś sobie sam, nie zabezpieczając się na taki przypadek.

Niestety, nie ma w chwili obecenej, darmowej i bezinwazyjnej możliwości odzyskania danych z pamięci wewnętrznej zablokowanego androida. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Nie chodzi mi o darmowy ratunek. Zapłacę za usługę odzyskania. Pytanie czy jest to możliwe i przez kogo?

Hotshot

@bziak6  Nie robiłeś żadnej kopii zapasowej zawartości pamięci?

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM  napisał(a):

@bziak6  Nie robiłeś żadnej kopii zapasowej zawartości pamięci?

@bziak6, sprawdź czy masz kopię zdjęć w chmurze Google lub Samsung. Jeżeli byłeś zalogowany na swoje konto na telefonie to jest duże prawdopodobieństwo, że Twoje zdjęcia są bezpieczne.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@bziak6  Poczytałem na temat programu "Dr Fon" i może on narobić więcej szkody niż pożytku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

na chmurze niestety nie mam nic

Autorzy z największą liczbą like