Wsparcie

Open search

Zablokowane urządzenie - Galaxy A7

ROZWIĄZANE
Observer

Dzień dobry, wczoraj ustawiłam hasło na telefonie (wcześniej nie korzystałam z tego zabezpieczenia) - hasło "wskoczyło", potem raz udało mi się go odblokować przy użyciu owego hasła, i...niespodzianka - jakieś 30 min później to samo hasło telefon uporczywie zaczął uznawać za błędne. W tej chwili w ogóle nie da się go odblokować...
Da się to jakoś samemu naprawić czy błąd urządzenia i lecieć z nim w podskokach do serwisu? 
Aaa, uściślę - chodzi o Galaxy A7 (2018).

(PS. Wcześniej miałam menu telefonu w innym języku, na potrzeby założenia hasła przestawiłam go na polski (nie mogłam znależć tej opcji) - nie wiem czy może to mieć jakikolwiek związek, ale na wszelki wypadek...)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@KarolaM  Możesz odblokować przez https://findmymobile.samsung.com/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

5 ODPOW. 5
Legend

@KarolaM  Możesz odblokować przez https://findmymobile.samsung.com/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

Niestety nie działa, wyskakuje błąd.

Legend

@KarolaM  Jaki to jest błąd ? Czy telefon jest widoczny na tej stronie co Ci podałem ?

Observer
Wyskakiwała taka kłódka z czerwonym wykrzyknikiem, ale dokładnie w tej samej sekundzie w której napisałeś odpowiedź telefon się odblokował! Dziękuję Ci pięknie za pomoc
Legend

Super że się udało 

Autorzy z największą liczbą like