Wsparcie

Open search

Wypalony ekran S8 plus

Voyager

@Rickowro cóż, albo decydujemy się na sAmoled i mamy świadomość jego specyfiki albo później się dziwimy 

Serwis nie działał złośliwie, tylko zgodnie z biuletynem serwisowym. Telefon używany zgodnie z instrukcją obsługi nigdy nie doświadczy wypalenia. Ale cóż, być może nie każdy ma tyle szczęścia.

Liczę, że kiedyś powrócisz do społeczności użytkowników Samsung Tymczasem szerokości!

Apprentice

Co wy piszecie za bzdury ?? kolejny raz zadam to pytanie: czy używanie telefonu np. do nawigacji uzywając goole maps jest niezgodne z instrukcją obsługi ? jesteście żałości, oszukujecie ludzi i tyle. Co to za tekst, " cóż, albo decydujemy się na sAmoled i mamy świadomość jego specyfikacji albo później się dziwimy." co macie na myśli pisząc te brednie, że jest problem z tego typu wyświetlaczem i macie tego pełną świadomość tylko, że zaczęły wam za szybko uciekać pieniążki to nagle zmieniliście polityke ?? słabe zachowanie. Gdzie jest napisane w instrukcji ile czasu i jak należy używać telefon ? gdzie jest napisane w instrukcji jasno, że np. używanie go jako nawigacji (co nie jest bezczynnością jak mi odpisywaliście) tylko normalne użytkowanie telefonu bo do tego między innymi jest a jeśli nie to dopiszcie w swoich instrukcjach, że wasze telefony służą tylko do dzwonienia  . śwmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci nie macie żadnych argumentów ! mój telefon trafił na dokładnie tą samą usterkę do waszego serwisu dwa razy pierwszy raz po 7 miesiącach użytkowania - wtedy wymieniliście wyświetlacz bez problemu. następnie po kolejnych 7 miesiącach jak usterka pojawiła się ponownie oddałem telefon do serwisu na co usłyszałem, że firma Samsung zmieniła politykę i nagle nie uznaje tego typu uszkodzenia bo dokonane to było przez klienta lol i do tego pisanie, że aplikacje firm trzecich wypalone na ekranie telefonu nie są uwzględniane, ew. wypalenie się sytemowej aplikacji w tym przypadku według firmy Samsung która mi tak napisała, że aplikacja goodle maps jest systemowa ale nie wymienimy Panu wyświetlacza bo zapis instrukcji mówi, że " długo trwałe użytkowanie przez włączony wyświetlacz powoduje wypalenie albo coś tam" dokłądnie już nie pamiętam a nie chce mi się tego szukać bo jest to bezsensowny zapis w instrukcji który stosujecie nieadekwatnie do sytuacji. W życiu nie wrócę do firmy Samsung i będę stanowczo odradzał jak tylko ktoś zapyta się o opinie i cieszę się, że coraz więcej ludzi to widzi. Wasze telefony są bardzo drogimi urządzeniami więc ja jako konsument płacąc np. 4 tyś za s7 mam prawo wymagać od was czegoś więcej i uważałem, że stajecie ja wysokości zdania a nie chowacie głowe w piach i macie w nosie klienta. pffff..... już samymi takimi wiadomościami pokazujecie swój stosunek do klientów. Szkoda, że tych komentarzy nie czyta nikt z zarządu i właścicieli Samsunga no z pewnością nie pozwolili by na taki wizerunek firmy. Wypuściliście wadliwe ekrany na rynek z pełną świadomością na początku nie było problemu bo rozpatrywaliście reklamację na korzyść klienta. tragedia. 

" cóż, albo decydujemy się na sAmoled i mamy świadomość jego specyfikacji albo później się dziwimy." - dlaczego w takim razie wasze salony albo sprzedawcy nie informują klienta o takiej specyfice waszych super wyświetlaczy ? dlaczego idąc do sklepu słyszę, że jest to najlepsze urządzenie, sprzedawca mówi do mnie zapraszam do obejrzenia nasze najnowsze urządzenie, a ono juz na wystawie ma wypalony ekran był to mój błąd, zaufałem Samsungowi który okazał się kłamcą i nawet z trzawą nie potrafi wyjść z sytuacji. Chciałem skorzystać z rękojmi, żeby sprzedawca oddał mi pieniądze i zabrał urządzenie to serwis sSamsunga wypisywał bzdury, że nie jest to wina urządzenia. ehh szkoda strzępić język. 

"Telefon używany zgodnie z instrukcją obsługi nigdy nie doświadczy wypalenia. Ale cóż, być może nie każdy ma tyle szczęścia." - zobaczcie ile macie zgłoszeń i co piszą ludzie. 

First Poster

Zgadzam się. Też kończe swoją przygodę z telefonami firmy samsung chociaż od pierwszego do ósmego galaxiaka byłem wierny. Też mam wypalony ekran od Yanosika i tez niezgadzam sią że urzywałem telefon niezgodnie z jakąś instrukcją. Pytanie po co Samsung montuje wogóle moduł GPS do swoich telefonów skoro nie mozna go dłuzej urzywać???? Ja jeszcze ze swoim nie byłem w serwisie, ale nawet jak uznają gwarancje to i tak szlag mnie trafia że przez wadę fizyczna musze zrywać folie ochronne za które zapłaciłem ponad 100 zł i przywracać potem cały telefon z ustawień fabrycznych do tego co mam teraz. CZAS NA ZMIANY :-/

Apprentice
Nawet nie masz co się denerwować, po co, wystarczy spojrzeć na zdjęcie profilowe pani moderator, żeby stwierdzić że rozmawiasz z bardzo młoda rozmowa, od której i tak nic nie wyegzekwujesz.
Wszystko co piszesz jest prawda, ponieważ mi również nie udzielono odpowiedzi na pytanie jak długo wolno mi mieć włączony ekran w s8 aby się nie wypalił - czysta niekompetencja serwisu. Już teraz wiem, powinien być zawsze wyłączony i nie wolno mi pisać, nawet teraz bo właśnie wypalają mi się cyfry i litery widoczne na klawiaturze.
Samsung to spartolił na całej linii, a że to korpo, nie ma co się dziwić poziomowi merytorycznemu odpowiedzi.
Voyager

Drodzy, pamiętajcie, że jesteście na Forum, a nie w serwisie Samsung. Decyzja technika serwisowego oparta jest o biuletyn serwisowy i nikt inny nie ma na to wpływu. 

Do powstania powidoku może dojść w sytuacji, gdy przez długi czas wyświetlany jest statyczny obraz - taki zapis odnajdziecie w instrukcji obsługi. Stąd najczęściej wypala się nawigacja. 

To oczywiście nic przyjemnego i przykro mi, że macie takie negatywne doświadczenia, jednak wylewanie agresji tutaj, również ad personam, nic nie zmieni.

Jeżeli macie wątpliwości dotyczące polityki Samsung, to kierujcie je odpowiednią drogą

Apprentice
Zgadza się, nie znajdujemy się w serwisie, lecz na forum i zapewne każdy jest zarówno w jednym jak i drugim miejscu traktowany indywidualnie – jak to już zostało wspomniane we wcześniejszych postach, jednak logo formy w stopce i nagłówku świadczy o tym, że to forum jest integralnym elementem grupy samsung, a nie zewnętrznej firmy X założonej przez Pana Y.

Jeżeli poczuła się Pani dotknięta moim komentarzem, proszę przyjąć moje najszczersze przeprosiny, jednak jednocześnie ograniczyć „oczka” i „uśmieszki” w formie emotikonów do prywatnego użytku w kontaktach ze znajomymi, gdyż świadczy o braku profesjonalizmu, co nie przystoi moderatorowi forum tak dużej firmy, ale powiedzmy, że prawdopodobnie spowodowane było tylko chwilą zapomnienia.

Wracając jednak do tematu, w swojej ostatniej wypowiedzi, ośmieliła się Pani użyć tajemniczego stwierdzenia, którego jak do tej pory nikt mi nie potrafił wyjaśnić, a mianowicie „...do powstania powidoku może dojść w sytuacji, gdy przez długi czas wyświetlany jest nieruchomy obraz...”. Serwisanci oraz pracownicy infolinii firmy samsung podpierają się nim namiętnie w swoich wypowiedziach, jednak nie potrafią dać konkretnej odpowiedzi na pytanie co oznacza „długi czas”, zwracam się z prośbą do Pani, o zaczerpnięcie informacji choćby i u samego źródła, i podzielenie się nią z nami, tak aby może na przyszłość uniknąć podobnych problemów.

Pozdrawiam.
Voyager

@imago emotikony są integralną częścią komunikacji nie tylko na Forum, ale również w Internecie,  więc nie mam zamiaru z nich rezygnować, proszę mi wybaczyć

Nawiązując natomiast do zapytania - nikt takiego czasu nie wyliczył i przykro mi, że nie jestem w  stanie go wskazać. Mogę się powoływać wyłącznie na zapis w instrukcji obsługi.

Niemniej, wyżej wskazałam ścieżkę skierowania zapytania bezpośrednio "do źródła", więc jeżeli czujesz taką potrzebę, to śmiało.

Apprentice
Jak już wspomniałem, podane przez Panią "źródło" nie było w stanie udzielic mi odpowiedzi na pytanie dotyczące użytego przez firmę samsung stwierdzenia.
P.S. Cieszy mnie fakt, że usunęła Pani zdjęcie profilowe .
Voyager

Tym bardziej mi przykro, ponieważ nie jestem w stanie wskazać żadnej innej ścieżki.

Dziwi mnie, że w ogóle Pan do niego wraca, skoro w żadnym wypadku nie jest ono przedmiotem tej wymiany zdań, więc niech tak pozostanie. Zdaje mi się, że to kwestia szacunku do drugiej osoby, a co za tym idzie i kultury osobistej, czyż nie?

Życzę wszystkiego dobrego.

Apprentice
Patrząc na Pani wcześniejsze odpowiedzi na moje posty, wolałbym pominąć tematy szacunku i kultury.
Jednocześnie dziękuję za próbę pomocy i pozdrawiam.
Autorzy z największą liczbą like