Wsparcie

Open search

Wypalony ekran S8 plus

Highlighted
First Poster

po 4 miesiącach od zakupu cudownego S8+ z przełomowym Infinity nadszedł czas na gryzienie się z samsungiem o naprawę wypalonego ekranu. Próbuje mi się wmówić że to moja wina i moje złe użytkowanie, że przez większość czasu użytkowania telefonu wyswietlana jest górna i dolna belka systemowa. nie uzywam tego telefonu do gier tylko do pracy na nim. s4 i note 4 mialem po kilka lat, ten pierwszy przeszlo 4 i nic podobnego sie nie dzialo. powiedziano mi że jeśli wypaliła sie dolna i górna belka to dlatego że nie korzystalem z telefonu zgodnie z instrukcją. ja uwazam ze po 4 miesiacach nie ma prawa to sie stac a samsung umywa rączki i zacheca do skorzystania z rękojmi, by zwalić odpowiedzialność na sprzedawcę. Screenshot_20171120-191518.png

na zdjęciu widać jak odznacza sie wypalenie podczas wyswietlania na pelnym ekranie niebieskiego tła.  

43 ODPOW. 43
Superuser II
Superuser II
Bo nie widzę tych wypaleń górnej i dolnej belki, chyba, że masz na myśli tę plamę na środku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
widać wyraźnie jak pasek przycisków systemowych jest wypalony. prześwituje nawet przycisk HOME. ale trzeba mieć dobry wzrok
First Poster
Zresztą tu już nie chodzi o to czy ktoś to widzi czy nie, bo na serwisie jednoznacznie stwierdzili "tak, wypalił się", "nie, to nie wina złego używania", "nie, gwarancja tego nie obejmuje", "takie mamy odgórne wytyczne" . śmiech na sali
Superuser II
Superuser II
W tej sytuacji mogę poradzić Ci tylko ukrycie dolnego paska nawigacyjnego. Navibara zresztą też.
Zajrzyj do tego tematu: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Ukrywanie-navibara-oraz-klawiszy-funkcyj...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

teraz to juz ukrywanie nic nie da , wrecz bedzie jeszcze wyraźniej widać że ekran jest wypalony no nic. pozostaje "upuścić" telefonik i oddać na guarda. 

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć Lukaszenko

Trudno mi polemizować z opinią technika, który miał możliwość dokładnego sprawdzenia Twojego telefonu.

W tej sytuacji masz dwie możliwości:

1. Kontakt ze sprzedawcą

2. Wnioskowanie o ponowną ekspertyzę telefonu w głównym centrum serwisowym (w tym celu skontaktuj się z dedykowaną infolinią dla serii S8 - 801 880 888 lub skorzystaj z formatki na stronie).

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED