Wsparcie

Open search

Wypalenie belki powiadomień w Samsungu Galaxy S7 Edge

Apprentice

Witam,

Mam problem ponieważ w mojej S7 Edge doszło do wypalenia ekranu. Mianowicie belki powiadomień (górnej) plus ikonek na nim (systemowych oczywiscie sama belka jest systemowa) więc jeżeli w ramach oddawania telefonu na gwarancje i opisaniu sprawy i napisaniu, że wadą jest wypalenie się ekranu przez aplikacje systemową "górna belka powiadomień" (pisałem pod jakimś postem i była tam wypowiedź moderatora, (iż są różnice pomiędzy wypaleniem systemowym a zewnętrznym i do pierwszego w razie nieprzyznania gwarancji można się odwoływać) ale postanowiłem założyć temat aby pytanie trafiło do szerszej ilości osób) nie powinno byc problemów z naprawą? Nie uważam, że wada wynika z niewłaściwego używania telefonu. Używany standardowo, internet, dzwonienie, oglądanie filmów itp. Zero nawigacji czy statycznych obrazów. Dodam, że telefon nie jest zakupiony w "oficjalnej dystrybucji ale też nie w jakimś targu internetowym. Gwarancja (czy może rękojmia, może ktoś się zna i pomoże w ramach czego naprawiac) producenta i sklepu obowizauje i tu pytanie do kogo pierw się zgłaszać. Z góry dziękuje za odpowiedź.

1 ODPOWIEDŹ 1
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Buullo,

Żaden z użytkowników nie zapewni Cię w 100%, że dana usterka będzie naprawiona w ramach gwarancji. Decyzję podejmuje serwis po przeprowadzeniu analizy technicznej. Z informacji, które posiadam, każde wypalenie ekranu jest rozpatrywane indywidualnie. Serwis stara się zweryfikować, czy wypalenie związane jest z wadą własną urządzenia, czy w danym przypadku doszło do użytkownika telefonu niezgodnie z instrukcją obsługi (pozostawienie włączonego ekranu dotykowego w stanie bezczynności na długi czas).

 

Zgłoszenie z tytułu rękojmi, czyli niezgodności towaru z umową, egzekwowane jest przez sprzedawcę. Myślę, że w Twoim przypadku nie ma sensu reklamowować telefonu w ramach rękojmi. Skieruj telefon na standardową naprawę do serwisu autoryzowanego. Jeśli z jakiegoś powodu otrzymasz odmowę, możesz odwołać się od decyzji po kontakcie z BOK Samsunga lub skorzystasz z rękojmi sprzedawcy.

 

Instrukcja jak przesłać urządzenie do serwisu opisana jest pod linkiem:

Przekazanie urządzenia do serwisu

 


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like