Wsparcie

Open search

Wypalanie się ekranu - S8+

Superuser II
Superuser II

@FisherDarek ale zdjęcie nie świadczy o tym, że tak się stało po 30 min. użytkowania, bo to najzwyczajniej nie jest możliwe.

Napisz więc prawdę... i nie rób z siebie pośmiewiska.

W twoją bajkę nie uwierzą nawet ci, którym faktycznie wypaliły się ekrany, ale po długotrwałym, np. kilkumiesięcznym użytkowaniu nawigacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Widzę ze zagorzały fan albo moja opcja albo żadna .
Panie wszechwiedzacy jak by Pan się przyjrzał to zauważył by Pan ze wypaliła się nie tylko nawigacja , lecz i kilka kolejnych aplikacji które zostały otwarte , wiec co do Twojej teorii nie została ona odpalona na długo , a wypalane zostało wszystko co w tamtym czasie otwieralem. Na szczęście nie musze Tb nic udowadniać , a napisałem na forum aby podzielić się opinią jakie miałem z tym telefonem , używam wielu sprzętów z samsunga mi. nota z którego jestem bardzo zadowolony . Dodam dodatkowo ze sprzedaje na codzień elektronarzędzia wielu dobrych marek i wiem z doświadczenia ze zdążają się po prostu błędy produkcyjne i mam nadzieje ze jest i tak w tym przypadku.
A mój egzemplarz miał po prostu taka wadę , a dodatkowo podzielę się z Panem opinia serwisu jak tylko wróci z naprawy .
Superuser II
Superuser II

Dalej twierdzę, że w nowym telefonie nie ma opcji, aby takie coś powstało po 30 minutach.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Panowie, po cóż te złośliwości  

Do oceny przyczyn wad produktu upoważniony jest serwis Samsung, więc o formie naprawy będą decydować jego technicy.

A geneza usterki... Cóż. Tak jak w Archiwum X, nie zawsze wszystko da się wyjaśnić. 

Autorzy z największą liczbą like