Wsparcie

Open search

Wylewające wyświetlacze w Samsung J7 2017 i brak serwisu

Apprentice

Może ma super na zachodzie albo w innym kraju/jach (choc podejrzewam marketingowy bełkot pracownika serwisu samsunga), ale w Polsce serwis lezy i kwiczy mówiąc w skrócie jest oszukańczy i ma w d. klientów. Firma samsung powinna się zainteresować lub przeprowadzić jakiś typ audytu tych amatorów z polskiego serwisu, dlatego pisałem wcześniej o "zaatakowaniu' oddziału samsugna odpowiedzialnego np. za europę.

Legend

Oczywiście, że takie audyty są prowadzone co jakiś czas w serwisach w Polsce. Jeśli są, to pojedyncze przypadki takich uszkodzeń mogą być odrzucane przez serwis i wtedy odwołujemy się od decyzji do działu reklamacji.Jak pojawia się inny masa to bez problemu są, wymieniane wyświetlacze.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Ja miałem podobną usterkę dwa razy. Pierwszy raz to właśnie ciemna plama wielkości kciuka która zrobiła się wielka na pół ekranu. Telefon na gwarancji w Play i wymiana bez problemowa. Drugi raz po miesiącu...trochę z mojej winy ale i wada fabryczna. Mianowicie odkładając telefon ekranem do dołu zrobiłem to ciut energicznie. W efekcie po kilku dniach ekran zaczął wylewać mi na fioletowo bez żadnego uszkodzenia. Oczywiście kolejny raz oddany do serwisowania i wymienili. Dodam tylko, żeby telefony oddawać z tytułu rękojmi a nie gwarancji.
Legend

@BOOTanickW ramach gwarancji też jest naprawiane nie ma potrzeby korzystać z tytułu rękojmi i tak telefon trafia do serwisu Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

To fakt z tytułu rękojmi reklamacja jest regulowana ustawą i nie ma widzimisię producenta. Na szczęście z firmą Samsung już nigdy nie będę miał więcej do czynienia. Przykre jest, że producent a raczej dyrekcja na wyższym szczeblu nie widzi problemu i zamiata wszystko pod dywan. Usterki tego typu nigdy nie powinny mieć miejsca, a jak już wyjdą to bez łaski telefony powinny być wymienione na nowe bez wad.

Pozdrawiam 

Legend

@KlemensI tak otrzymujesz opinie od serwisu a nie  od srzedawcy.

Observer

Ja miałam taki sam problem tylko jak dałam do naprawy to od czasu naprawienia telefonu on cały czas mi wiruje nie pokazuje na co cały czas wiruje nie wiem co jest bo nic mi nie przychodzić a wiruje cały czas

Observer

Ja dałam do naprawy to od czasu naprawienia telefonu on cały czas mi wiruje nie pokazuje na co cały czas wiruje nie wiem co jest bo nic mi nie przychodzić a 

Superuser II
Superuser II

Proponuję przywrócenie do ustawień fabrycznych i ponowną konfugurację, bez użycia kopii zapasowej.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

U mnie podobnie. Telefon ma 5 miesięcy, raz już był wymieniany mikrofon, od kilku dni problem z mikrofonem powrócił a do tego fioletowa plama na górze ekranu. Wieczorem normalnie korzystałem a rano już ekran zabarwiony na fioletowo. Jutro idę do serwisu.

Autorzy z największą liczbą like