Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wylewające wyświetlacze w Samsung J7 2017 i brak serwisu

(Temat utworzony: 02-10-2018 01:59 PM)
6165 Wyświetlenia
MaciejDera
Apprentice
Opcje

Witam

W wielu komentarza na różnych portalach dot. telefonii komórkowej można przeczytać ze samsungi j7 2017 mają wadę farbyczną polegającą na wadliwych ekranach przez co po kilku miesiącach używania pojawiają się na nich ciemne lub fioletowe wycieki. 

Co więcej - za kazdym razem jest napisane że serwis samsunga wypiera się, olewa sprawę i nie naprawia tych ekranów pomimo gwarancji. Ludzie czują się oszukani. 

Dzisiaj poradziłem komuś aby kupił J7 ale czytając to bede musiał chyba doradzić aby oddać telefon jak najszybciej. Niemniej czekam na odpowiedź.

Pozdr.

53 Odpowiedzi
Joanna-mp-le
First Poster
Opcje
Mam J7 od maja. Od wielu lat kupuje tylko Samsunga. Jestem osoba bardzo dbajaca o telefony. I wlasnie wczoraj pojawila sie mala fioletowa kropka .W tej chwili mam na calym ekranie filetowe plamy..Telefon nie upadł a plamy są. Czytalam na roznych forach ze to jest jakaś wada wyswietlaczy..Z zadnym poprzednim telefonem nie mialam problemu.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Joanna-mp-le Nie pozostaje mi nic innego, jak doradzić Ci to samo, co innym - konieczna jest wizyta w serwisie. Weź telefon, dowód zakupu i zgłoś urządzenie. W tym temacie znajdziesz więcej informacji jak to zrobić.

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
AdamN
First Poster
Opcje

Czy z taką plamą można korzystać dalej z telefonu? Nie mam możliwości oddania go do serwisu i będę musiał go użytkować przez ok. 3 tygodnie jeszcze.

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @AdamN

Telefon możesz nadal użytkować. Pomijając oczywiście komfort korzystania, nie powinno być większych problemów.

Obawiam się jednak, że w ciągu tych 3 tygodni sytuacja może się pogorszyć.

 

framer
Student
Opcje

Witam.

Mam telefon od parę miesięcy. Wszystko super ale po miesiącu użytkowania pojawił się punkt pęknięcia po lewej stronie poniżej przycisków. Wygląda na to jak by był uderzony czymś ostrym z tym że nic takiego nie było i nie ma żadnego śladu z zewnątrz. Pomyślałem sobie że ok, może nie zauważyłem tego zdarzenia. Może ktoś to zrobił jak byłem odwrócony. Ok. W serwisie twierdzą że było uderzenie, wymieniam wyświetlacz w serwisie za 400 zł. Po tygodniu czasu w tym samym miejscu to samo. Szok. Idę do serwisu mnie spławiają. Prawdopodobnie jest wada konstrukcyjna i przy minimalnym nacisku uszkadza się wyświetlacz od środka. Patrzyłem śrubek tam nie ma, natomiast jest załamanie metalowej osłony. Być może coś od strony wyświetlacza. Nie wiem. I tak siedzę i zastanawiam się. Czy co miesiąc wymieniać wyświetlacz, czy wyrzucić 1000 zł do śmietnika.

MaciejDera
Apprentice
Opcje
"W serwisie twierdzą że było uderzenie, wymieniam wyświetlacz w serwisie za 400 zł. Po tygodniu czasu w tym samym miejscu to samo. Szok. Idę do serwisu mnie spławiają. "

To jest szok. Spróbuj uderzyć bezpośrednio do samsunga z skargą. Gówniarze z polskiego serwisu samsunga do niczego się nie nadają.
0 Like
Klemens
Student
Opcje

Przyłączam się do tematu. Telefony Samsung J7 to jedno wielkie ....... Wypuszczają na rynek produkt który wygląda na to nie był do końca przetestowany. Potwierdzeniem może być cena tego modelu która z miesiąca na miesiąc leci w dół i jest już niższa od j5 z tego okresu. W moim przypadku po 3-miesiącach użytkowania pojawiła się fioletowa plama na lewym górnym rogu ekranu. Dodam że telefon noszony w etui i szkle ochronnym. Telefon został oddany do serwisu, oczywiście reklamacja została odrzucona. Serwis stwierdził nacisk na wyświetlacz, który spowodował wylanie się ekranu. Zaproponowali naprawę odpłatną za cenę przekraczającą połowę wartości telefonu. Serwis Samsunga to chyba jakaś kpina i żart. Wygląda na to, że po zakupie telefonu najlepiej telefonu nie dotykać i na niego tylko patrzeć. Dałem sobie już spokój i telefon wyladował ostatecznie w koszu. Szkoda tylko nerwów, jest to ostatni zakup telefonu tej marki. Kasa wyrzucona w błoto!!!

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KlemensA czy odwołaleś się od decyzji serwisu ? Więcej masz tutaj

0 Like
Klemens
Student
Opcje

Dzięki za info " Navigator". Tak jak pisałem telefon wylądował w koszu. Kupując telefon nawet "budżetowy" oczekujemy zapewnionej jakości i trwałości przynajmniej na czas trwania gwarancji. Poza tym telefon po naprawie to już nie ten sam telefon za który zapłaciłem w sklepie, straciłem zaufanie ostatecznie do firmy Samsung. To firma Samsung powinna wyjść naprzeciw klientom, a nie ja. Dziwi mnie polityka firmy, swego czasu pamiętam jak producent pewnej marki samochodu wprowadził darmową akcję wymiany wtryskiwaczy w samochodach diesla. Inżyniery stwierdzili wadę w tego typu silnikach i pomimo, że w moim 10 letnim aucie nie zauważyłem problemu to wtryski wymieniono mi za darmo. To jest prawdziwe prawidłowe podejście do klienta. Widocznie firma Samsung nie widzi problemu i w ten sposób jak będzie dalej prowadziła politykę będzie dalej zrażać do siebie klientów. Jeśli problem nie jest odosobniony to firma powinna wyjść na przeciw klientom i nie naprawiać wadliwych egzemplarzy tylko wymieniać na nowe bez wad. Ja w każdym bądź razie nie kupię już żadengo produktu tej marki. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jeśli chodzi o firmę Samsung to ma bardzo super podejście do klienta i wszystko można bez problemu załatwić nawet jak sprzęt jest po gwarancji co mało osób wie i naprawy są wykonywane za Free. 

0 Like