Wsparcie

Open search

Wygaszanie ekranu przy etui

First Poster

Witam posiadam samsung galaxy A9 i ostatnio zakupiłem etui clear view które jest prześroczyste i dla tego chciałem ustawić aby Always on display działał z zamkniętym etui szukałem wszędzie w ustawieniach dlatego pisze tutaj bo może jest to poprostu nie możliwe.

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@patriXxX, witaj na forum. Gdzie kupiłeś etui Clear View Cover? Czy jest to oryginalny produkt firmy Samsung? W ustawieniach Always On Display nie ma żadnych opcji związanych z etui?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Highlighted
First Poster
kupiłem na allegro ale jest niby kompatybilny z moim telefonem, no właśnie nie widzę takiej opcji a raczej powinna tam być taka opcja
Superuser I
Superuser I

@patriXxX, sprawdziłem i Samsung nie posiada w swojej ofercie etui Clear View Cover dla modelu Galaxy A9. To oznacza, że kupiłeś nieoryginalny produkt, który może nie posiadać funkcjonalności, o którą pytasz. Czy w opisie aukcji była informacja, że etui jest multimedialne? Jeżeli tak to zwróć się do sprzedawcy z zapytaniem w jaki sposób korzystać z etui. Podejrzewam, że trzeba zainstalować dodatkową aplikację producenta etui ze sklepu Google Play. Na jednej z aukcji znalazłem informację, że może to być aplikacja Kview Magic Mirror, ale niestety nie znalazłem takiej aplikacji w sklepie.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Faktycznie masz rację nawet w opisie było napisane o tej aplikacji, znalazłem ją zainstalowałem jednak działa ona tak że jak zamykam etui to porostu pokazuję godzinę A telefon nie jest wygaszaony... no widocznie będę musiał to sam jakoś rozkminic
Superuser I
Superuser I

@patriXxX, nie posiadam takiego telefonu oraz etui więc ciężko mi będzie doradzić coś więcej. Musisz zapoznać się z możliwościami aplikacji, o której wspomniałem w mojej poprzedniej wiadomości. Daj znać czy udało Ci się ustawić etui tak jak chciałeś.

Autorzy z największą liczbą like