Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Wyświetlanie przychodzących SMS

(Temat utworzony: 06-01-2019 05:40 PM)
48834 Wyświetlenia
fcraptor
Explorer
Opcje

Hej, po resecie urządzenia zmienił mi się sposób wyświetlania przychodzących sms. Wcześniej gdy przychodził sms to wyświetlał się w górnej części ekranu (na całej szerokości) , a po kliknięciu mogłem wybrać 1 z 3 opcji (przeczytane, odpowiedź  zamknij) . Aktualnie wyskakuje tylko niewielka ikonka sms a później rozwija się z danymi nadawcy i częścią wiadomości. Wiem że gdzieś to można znienic tylko nie mogę znaleźć, proszę o wsparcie. 

0 Like
17 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@fcraptor, szukałem rozwiązania w telefonie i w internecie. Niestety nic nie znalazłem. Może ktoś inny podpowie jak to zmienić.


0 Like
fcraptor
Explorer
Opcje
Dzięki za chęci 🙂 też będę dalej szukał 👍
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@fcraptor, przeniosłem Twój temat do "Urządzenia mobilne". Daj znać, jak znajdziesz funkcję, o której piszesz. W ustawieniach nie mogę jej namierzyć. 

0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@fcraptor

Ustawienia --> Wyświetlacz --> Ekran krawędziowy --> Podświetlenie krawędziowe --> Zarządzaj powiadomieniami --> Odznaczasz aplikację "Wiadomości".

 

Drugie rozwiązanie:
Rozwijasz górną belkę --> Wyłączasz ikonę "Podświetlenie krawędziowe"

 

Od tej pory przychodzące SMS-y powinny pokazywać się po staremu.

 

Daj znać, czy pomogło.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, w życiu nie wpadłbym na to, że wyświetlanie powiadomień jest zależne od podświetlenia ekranu krawędziowego :shocked-face-with-exploding-head:

 

Powiadomienie-SMS.jpg


0 Like
fcraptor
Explorer
Opcje

@

SayonaraGirl
First Poster
Opcje
Co zrobić, w kontaktach po aktualizacji tylko u jednej osoby mam pokazane że wiadomość otrzymana lub przeczytana. Przy innych niez a jest to potrzebne do niektórych kontaktów, da się coś z tym zrobić?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SayonaraGirl  Witaj

Chodzi o potwierdzenie wiadomości SMS?


0 Like