Wsparcie

Open search

Widok wielu okien (s7 edge nougat)

First Poster

Witam, 

Mam pytanie a może raczej problem który nie ukrywam jest dość uciążliwy. Przynajmniej podczas mojego użytkowania. 

Mianowicie we wcześniejszej wersji androida czyli Marshmallow aplikacja Instagram działał w widoku wielu okien. Mogłem sobie uruchomić dwie przeglądarki i wspomnianego Instagrama by  mieć całość pod kontrolą i korzystać dowolny z telefonu. Po aktualizacji do wersji Nougat cały czas przy próbie zminimalizowania aplikacji Instagram wyskakuje info iż nie obsługuje ona tego trybu. Wydaje mi się, że Instagrama nie aktualizował się po instalacji na nowym systemie. Przecież wszystkie aplikacje aktualizują się w automacie (tak przynajmniej miałem na Marshmallow ustawione). Czy istnieje jakaś ewentualność by zaczęło to działać? 

2 ODPOW. 2
Voyager

Siema,

po aktualizacji sama aplikacaja musi zostać przystosowana do nowego systemu, więc raczej musisz poczekać na poprawkę w aplikacji instagrama, która pozwoli na dzielenie ekranu.

First Poster
Tylko powstaje pytanie po co psuć coś co działało. Przecież przed aktualizacją było wszystko ok. Znaczy, że działało. Myślę, że to też trochę w rękach Samsunga leży. No bo skoro funkcjonowało przed aktualizacją systemu to znaczy, że da się bez łatek Instagrama. A na marginesie to ich informatycy chyba sobie z problemem nie radzą bo pisałem już w tej sprawie. I w dalszym ciągu temat zostaje przez nich nie dość, że nie rozwiązany to w ogóle bez żadnej odpowiedzi. To już niestety tylko o nich świadczy.
Autorzy z największą liczbą like