Wsparcie

Open search

Tryb głośnomówiący

ROZWIĄZANE
New Member

Witam ciągle mi się włącza gdy odbieram połączenie lub chce zadzwonić tryb głośnomówiący w tel Samsung  a6 plus jak to wyłączyć 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Katarzyna899,

Pobierałaś aplikację do nagrywania połączeń? Poszperałem trochę i bardzo możliwe, że aplikacja zewnętrzna wymusza takie zachowanie telefonu. Możesz to potwierdzić włączając telefon w trybie bezpiecznym, który odpina wszystkie aplikacje doinstalowane, tutaj instrukcja:
Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

2 ODPOW. 2
Legend

@Katarzyna899Ja mam A6 2018 i takiego problemu nie ma może zrób jak tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Katarzyna899,

Pobierałaś aplikację do nagrywania połączeń? Poszperałem trochę i bardzo możliwe, że aplikacja zewnętrzna wymusza takie zachowanie telefonu. Możesz to potwierdzić włączając telefon w trybie bezpiecznym, który odpina wszystkie aplikacje doinstalowane, tutaj instrukcja:
Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED