Wsparcie

Open search

Testy do Androida Pie kiedy sie pojawią i czy A7 się załapie...

Helping Hand

Jeżeli oficjalnie Pie dla A7 w marcu to testy powinny siè już pojawić dla A7...

9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, ktoś kiedyś napisał na forum, że możliwość przystąpienia do testów to nagroda dla klientów, którzy zakupili flagowe telefony. Niestety nie wiem ile w tym prawdy 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand
To się okaże...
Legend

@Alicja70A masz telefon brandowany czy XEO ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

Nie spotkałem się, aby beta testy były prowadzone na innych telefonach niż z serii "S" czy "Note". Na A7 raczej trafi już pełna wersja oprogramowania tak jak na Note9 i inne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Helping Hand
Mam czysty Soft 😊
Voyager

@Alicja70 po co Ci beta testy na A7? Dostaniesz końcową wersję, gotowca. 

Nigdy nie było bety dla modeli innych niż najwyższe S czy Note i to się raczej nie zmieni.

Helping Hand
O tym to ja wiem doskonale... Ale kto pyta nie błądzi czyż nie... osoby które mnie tu znają to wiedzą, że jestem ciekawska i lubię testy 😎
Legend

Ja też wolę oficjalne wersje niż bety.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

Coś nie co na temat A7 https://whatnext.pl/samsung-galaxy-a7-2017-z-androidem-pie-pojawil-sie-w-geekbench/

Autorzy z największą liczbą like