Wsparcie

Open search

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

First Poster

Witajcie 
Posiadam Galaxy NOTE 4 rano zaszkoczyłmnie ekranem z logo i brakiem komunikacji. Telefon był podpięty na noc do ładowarki. POczytałem wszystkie wasze odpowiedzi i podpowiedzi. Używając Volume UP , Home i Powre zaświeca się na chwilkę w lewym górnym rogu napis Recovery Booting , puszczam power i czekam nawet 3-4min i nic . Niekiedy lekko zawibruje i wraca do ekranu z logiem . Jak podłączę ładowarke pokazuje sie ikona pustej baterii , dioda nie pokazuje ladowania a sam telefon gaśnie i potem nie reaguje. 2019-07-28 11.03.46.jpg2019-07-28 10.05.16.jpg

Superuser II
Superuser II

@Flita spróbuj wcisnąć razem Volume Down i Power i trzymaj dłużej, aż telefon się wyłączy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witaj 
Tu nie problem z wyłączeniem telefonu - baterię wyjmę i się wyłączy. Telefon mi się nie załącza albo jest non stop na ekranie z logo  a jak chcę V UP + Home+ Power to zapala się napis inic się niedzieje czy trzymam guziki czy puszczę power . Oczywiście niekiedy V Down i Power dział wyłącza telefon - choc nie zawsze , bo niekiedy telefon nie reaguje 

Superuser II
Superuser II

@Flita poleciał bootloader, obawiam się, że bez reinstalacji systemu się nie obejdzie :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

@Szewcu72
Nie jest dla mnie problemem że musze przeinstalować system na telefonie - z chęcią go wyzeruję. Prosze podpiwiedz mi czy jestem sam wstanie to zrobić czy musze oddać do serwisu ? Mam na telefonie troszkę kont i danych do których nie chcę aby mieli dostęp obcy ludzie. 

Superuser II
Superuser II

@Flita jest możliwość samodzielnego wykonania tej czynności, ale z uwagi na oficjalność tego forum oraz niezgodności tych działań z polityką firmy i zapisami gwarancyjnymi nie udzielamy oficjalnie takich porad na forum.

First Poster

Dziękuję za pomoc i poświęcony czas mojej sprawie 

Autorzy z największą liczbą like