Wsparcie

Open search

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

Legend

@freshbeatplTak telefon jeszcze działa jak sam napisałeś nie włącza się i nie widzi go komputer mógłbym Ci podać nazwę programu który może go podniesie do życia ale już na PW. A coś widać na wyświetlaczu jak podłączysz ładowarkę ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Niestety nie wyświetlacz ciągle czarny.

RadekK Moderator
Moderator

Hej @

To jest tylko osobista opinia, ale moim zdaniem opisana przez Ciebie usterka może wskazywać na zepsuty wyświetlacz, szczególnie w przypadku, jeśli jest pęknięty.

Przycisk VOL- i Power powoduje chwilowe odcięcie zasilania od płyty głównej.

Ze swojej strony mogę zaproponować użycie innego kabla ładowania i podłączenie telefonu np. do laptopa/komputera. Czasem mniejszy prąd ładowania pozwoli ożywić urządzenie. Na wyświetlaczu po kilku minutach powinna pojawić się ikona obrazująca błyskawicę. Jeśli tak się nie stanie, po 15 minutach pod komputerem ponownie przytrzymaj przycisk Vol- i Power.

Gdyby powyższe wskazówki nie przyniosły pozytywnego efektu, konieczne będzie skierowanie urządzenia do serwisu. Jeśli telefon nadal jest na gwarancji, serwis w pierwszej kolejności wystawi kosztorys naprawy uszkodzenia mechanicznego.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster
Jakim programem można go jeszcze postawić? U mnie problem jest taki, że wygasa ekran i już nie chce się włączyć ale tel wciąż działa. Reset nie przynosi żadnej poprawy
Legend

@Lars755Jeśli robiłeś jak tutaj i nie przynosi rezultatu to trzeba się udać do serwisu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam w moim A5 (2016)pomogło właśnie naciśnięcie wszystkich przycisków, na wyświetlaczu miałem napis android i nic nie dało rady zrobić. Po naciśnięciu telefon "wrócił " pozdrawiam 

First Poster

Czy taki hard reset pomoże w usunięciu konta Samsung kupiłem telefon i jest stare konto jak chce usunąć to każe mi podać hasło i nic z tym nie mogę zrobić posiadam Samsunga a5 16 proszę o pomocy 

Legend

@Rysiu13  Konto Samsunga możesz usunąć pod tym adresem Klik  też resetować hasło ale to jest powiązane z forum.

Po resecie telefonu nie musisz się logować do konta Samsung możesz podać tylko e-mail i login do konta Google.

Przechwytywanie.PNG

Superuser I
Superuser I

@Rysiu13, przywracanie ustawień fabrycznych usuwa wszystkie dane użytkownika z telefonu w tym konto Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Dziękuję bardzo za pomoc pozdrawiam 

Autorzy z największą liczbą like