Wsparcie

Open search

Steam Link for Galaxy - coś dla graczy - być może niebawem i u nas.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Mam dobrą informację dla graczy. Samsung przygotował swoją wersję aplikacji Steam Link o nazwie Steam Link for Galaxy. Powiecie, przecież aplikacja jest dostępna na wszystkie urządzenia z Androidem. Tak, ale wersja standardowa musi działać na wszystkich urządzenia, nowa dedykowana i zoptymalizowana jest tylko i wyłącznie pod modele Galaxy.

Czym jest Steam Link?

To aplikacja pozwalająca grać na telefonie, tablecie lub telewizorze w gry zainstalowane na komputerze, na którym również instalujemy aplikację steam link. Wystarczy, ze oba urządzenia zalogowane są do tej samej sieci Wi-Fi.

Według mnie wersja dla Galaxy ma bardziej czytelny interfejs, ale to oczywiście rzecz gustu. Kolejną różnicą między wersjami jest to, że na wersji od Samsunga, telefon musimy sparować z padem. Czynimy to przez kanał bluetooth. Poza tym aplikacje działają identycznie.

Na chwilę obecną aplikacja Steam Link for Galaxy dostępna jest tylko i wyłącznie w USA i Korei i nie pobierzemy jej z Galaxy Apps (nie pomogą tu żadne VPNy). Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z tej aplikacji, możecie wypróbować jej działanie instalując wersję dostępną w Google Play - Steam Link (BETA).                                                                                                                                                    drawer.jpg

Ja oczywiście zainstalowałem wersję "for Galaxy", aby pokazać Wam już teraz różnice w interfejsie graficznym (więcej nie wolno ) i podgrzać czas oczekiwania na udostępnienie jej w naszym regionie.

Na poniższych grafikach różnice, tylko te z opcji konfiguracyjnych, między wersją Android i Galaxy.                                                                    1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

1a.jpg

2a.jpg

3a.jpg

4a.jpg

Gdyby jednak ktoś miał ochotę na prztestowanie wersji "for Galaxy" - zapraszam na priva.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like