Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Legend

@nismo  Chyba tak będzie jak piszesz 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@nismo  Zobacz koniecznie to G955FXXU4DSBA

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

Z tego co widzę, to aktualizacja z poziomu ustawień (OTA) powinna być już dostępna zarówno dla S8 i S8+.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013@vdsl2@Linkyop, dzisiaj ponownie Samsung zaktualizował planowane daty aktualizacji w ogłoszeniu w aplikacji Samsung Members. Terminy dla S8, S8+ oraz Note8 zostały przesunięte na marzec, ale wygląda na to, że to już nie ma większego znaczenia ponieważ aktualizcaja wystartowała

Screenshot_20190226-105556_Samsung Members.jpg

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@nismo @kamil40013 @vdsl2 @Linkyop  Warto wymuszać ręcznie aktualizacje jeżeli telefon sam nie załapie.  Mój note załapał za czwartym razem dziś rano

Big Cheese

@nismo, Trochę dziwna zmiana. Miejmy nadzieję, że nie wstrzymią aktualizacji. Ciekawe, że zmienio też datę zakończeina aktualizacji dla S9/Note9

zmiana.JPG

@nismo, Przez przypadek, zamiast pobrać, to zgłosiłem twoje zdjęcie, więc jakby coś to tylko pomyłka. Bo nie można cofnąć zgłoszenia, a odbyło się to bez żadnego potwierdzenia.

zglosilem.JPG

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, dostosowali się do innych europejskich krajów, gdzie data marcowa została wprowadzona już jakiś czas temu. Teraz można napisać, że wyrobili się przed terminem Odnośnie S9, S9+ i Note9 to nie mam pojęcia dlaczego zmieniono datę zakończenia 

Co do zdjęcia to nie ma problemu 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Tak jak wcześniej pisałem aktualizacja jest w OTA. Przed chwilą sprawdziłem.

Lista zmian dla S8:

Screenshot_20190226-114432_Software update.jpg

Voyager

Sammobile podaje, że A6 dostaje wersję beta Pie w Korei. Info sprzed godziny

Hotshot

@petruswojcik,

Przypominam, że Sammobile nie jest oficjalnym źródłem informacji. Dane tam zawarte należy trakować z dystansem.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED