Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Legend

Czy widzieliście to ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, rewelacyjna informacja! Czekamy jeszcze na modele S8 oraz S8+ 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

@vdsl2 

Tak, pojawił się około 7:00 w SamFirm. Dziwne, że o 10:00 nie było OTA, jak zwykle.

Dla S8 na razie cisza i w SamFirm, i w OTA. Aż smutno. :(

Legend

Dla NOTE 8 myśle że można pobrać przez Smart Switch.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Potwierdzam. Można już zaktualizować Note8 przez Smart Switch :-) Dzięki za informacje

2.PNG

Explorer

@nismo 

Dopiero teraz zauważyłem, ale J6+ nie dostał przyśpieszenia w porównaniu z poprzednią listą.

Superuser I
Superuser I

@Linkyop, zgadza się. Poprawiłem listę w odpowiedniej wiadomości. Dziękuję.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

Dla Samsunga S8 "XEO" jest już PIE G950FXXU4DSBA 

Explorer

Potwierdzam. Aktualizacja dla S8 jest już Smart Switch.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, dziękuję za informację. Czyli w kolejce czeka jeszcze model Galaxy S8+. Podejrzewam, że dzisiaj pojawi się aktualizacja dla modelu z plusem.

Autorzy z największą liczbą like