Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Superuser I
Superuser I

@Linkyop, zmieniło się kilka dat. Niektóre przyspieszono a inne opóźniono. Zrobiłem małe porównanie i pogrubioną czcionką zaznaczyłem zmiany w porównaniu do pierwotnej listy.

Model / data przed zmianą / nowa data:

• Galaxy Note8 / luty / bez zmian
  • Galaxy S8/S8+ / luty / bez zmian
  • Galaxy A9 / marzec / bez zmian
  • Galaxy A8 / marzec / bez zmian
  • Galaxy A7 / marzec / bez zmian
  • Galaxy A6/A6+ / marzec / bez zmian
  • Galaxy J7 / czerwiec / lipiec (opóźnienie)
  • Galaxy J6+ / kwiecień / bez zmian
  • Galaxy J6 / maj / bez zmian
  • Galaxy J5 / lipiec / bez zmian
  • Galaxy J4+ / kwiecień / bez zmian
  • Galaxy Xcover4 / sierpień / bez zmian
  • Galaxy J3 2017 / sierpień / wrzesień (opóźnienie)
  • Galaxy Tab3 / brak / sierpień (dodano)
  • Galaxy Tab4 / brak / marzec (dodano)
  • Galaxy Tab Active2 / brak / wrzesień (dodano)
  • Galaxy Tab A10.5 / brak / wrzesień, październik (dodano)

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer
A One UI dla S8/S8+ i Note 8 XEO wciąż brak
Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, pamiętaj, że są to wyłącznie przewidywane daty udostępnienia aktualizacji, które jak widać mogą ulegać zmianom. Mam jednak nadzieję i trzymam mocno kciuki za to, że jeszcze w tym miesiącu pojawi się aktualizacja dla S8/S8+ oraz Note8 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Zjadłeś A7, @nismo 

Superuser I
Superuser I

Masz rację. Przeoczyłem model A7, ale szybko dopisałem go do powyższej listy

Explorer

@nismo 

Mnie w sumie zastanawia, co na tej liście robi Tab A 10.5, skoro nie jest w Polsce dostępny.

Co do aktualizacji do Pie dla S8(+) i Note8, obserwuje SamFirm co kilka minut i sprawdzam aktualizacje w mojej S8 też co chwilę. Dzisiaj i jutro na 99% aktualizacji nie będzie, ale stawiam na poniedziałem, bo mają czas do czwartku, aby dotrzymać termin. Rozmawiałem z konsultantem, który potwiedził, że Pie dostaniemy na 100% w lutym.

Zauważmy też, że w wielu krajach termin w zaktualizowanej liście w Samsung Members został przesunięty na marzec, a u nas to nie nastąpiło. 

Superuser I
Superuser I

@Linkyop, z tego co widzę to aktualizacja Android Pie dla S8/S8+ wystartowała już w Niemczech (DBT), w Finlandii (NEE) oraz w Holandii (PHN). Z kolei Pie dla Note8 jest już dostępny w wielu krajach. Jest spora szansa, że aktualizacja wystartuje w przyszłym tygodniu w Polsce.

Explorer
Superuser I
Superuser I

@Linkyop, sprawdziłem swoimi kanałami i według mnie aktualizacja jest dostępna tylko w 3 krajach. Nie zamierzam jednak się o to kłócić. Najważniejsze, że Android Pie zbliża się wielkimi krokami w kierunku polskich telefonów S8/S8+ oraz Note8 

Explorer

@nismo @Linkyopbardzo możlwie, że ludzie z reddita nie sprawdzają tak naprawdę tego czy rzeczywiście użytkownicy z jakiegoś kraju posiadają telefony z dystrybucji z danego kraju to, że ktoś w Albanii ma telefon np. z niemieckiej dystrybucji (tj. DBT) nie oznacza, że w Albanii dostępna jest aktualizacja do PIe jednak wcale nie musi tak być i na reddit jest sprawdzone info

Autorzy z największą liczbą like