Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Superuser I
Superuser I

@mtuchalski, wiemy o tym  W przypadku S8 oraz S8+ może być podobnie. Niestety nie wiadomo ile czasu potrzebne będzie do usunięcia wykrytych błędów. Liczę na szybką aktualizację, ale równie dobrze może to jeszcze trochę potrwać.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Może to i lepiej że wykryli błąd teraz niż jakby miala wyjść oficiajlna wersja z błędem . Ja używam telefonu do pracy, korzystam z niego 3/4 dnia, więc musi być sprawny. Lepiej poczekać

Apprentice
Jak zdobyć Androida 9.0 i kiedy?
Superuser I
Superuser I

@Petya1, przybliżone terminy zostały już podane w poprzednich wiadomościach. Napisz jaki posiadasz telefon.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice
S9 samsung
Legend

@Petya1  Zobacz tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-oficjalnie-na-S9-S9/m-p/933769/highligh...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

No zobaczymy czy dziś xeo w s8 dostanie 9.0

First Poster

9+ i nie mam do tej pory ... Jest czy nie ma? 

Apprentice
Nie ma.
Explorer
Niektórzy zgłaszają, że jest i dają na fb zrzuty ekranu. Ja mam
Autorzy z największą liczbą like