Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Superuser I
Superuser I

@Jowtek, jeżeli czujesz się na siłach i masz wiedzę to powinno się udać. Pamiętaj, że nie udzielamy pomocy na forum dotyczącej nieoficjalnych sposobów wgrywania oprogramowania.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

Wiem, że Wszyscy czekają... ale już za chwileczkę, już za momencik... nowa 9-tka zacznie się kręcić. s8pie.png

s8pieUstawienia.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, obstawiam, że oficjalna aktualizacja pojawi się dopiero w drugiej połowie lutego 

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@nismo tego, to i najstarsi górale nie wiedzą 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, według harmonogramu aktualizacja jest zaplanowana na luty. Masz rację, że konkretnego terminu nie znamy. Trzeba cierpliwie czekać.

Legend

Na mój jest zaplanowane na marzec ale jak otrzymam kwiecień/maj tez do tego terminu wytrzymam 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

No i co sadzicie o s8 , jedni mowia ze 15.02 miało być inni że ogólnie w lutym, a są strony gdzie jest info o marcu. Android 9.0 by się przydał. 

Superuser II
Superuser II

@Fixfan podawanie dat aktualizacji (ja też to uczyniłem, wskazując 15 lutego), to mimo wszystko loteria. Raczej rzadko pojawiają się oficjalne komunikaty z konkretnymi datami. Wszystko to, to raczej spekulacje na podstawie informacji dostępnych w sieci, działań producenta z poprzednich lat. W skrócie, to prognozy na podstawie analiz.

Może zdarzyć się tak, że już została wskazana konkretna data, ale na kilka godzin przed wykryty został jakiś błąd i już mamy poślizg. Aktualizacja zostaje wstrzymana, przesunięta do czasu jego naprawy.

Niestety nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać.

Dodam tylko, że moja żona już użytkuje swoją ósemkę z androidem Pie. I co bardzo ważne, i mnie najbardziej cieszy (bo nie suszy mi głowy) nie ma problemów z użytkowaniem po zmianie wyglądu nakładki, menu i ustawień. Odnalazła się w nowym środowisku bez najmniejszych problemów. Nie męczy mnie pytaniami, typu: "a gdzie jest to", "przedtem tu było teraz nie ma", "jak się to teraz ustawia" itp, itd. Jestem szczęśliwy i spokojny. 

Superuser I
Superuser I

@Fixfan, wygląda na to, że w ostatnim momencie Samsung podjął decyzję o wstrzymaniu aktualizacji i skierowaniu kolejnej wersji do testów. Zostały wykryte błędy, które wpłynęły na taką a nie inną decyzję. Warto dodać, że w tym samym momencie wystartowała aktualizacja dla Note8 co jedynie potwierdza, że premiera nowej wersji oprogramowania miała wystartować w tym samym czasie dla S8, S8+ oraz Note8. Pytanie jak bardzo poważny jest błąd wykryty w S8 i S8+ i ile czasu zajmie jego usunięcie. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i uważam, że aktualizacja pojawi się jeszcze w tym miesiącu 

Explorer

Galaxy Note 8 dostał przecież 4 betę na dwa czy 3 dni przed oficjalną aktualizacją do Pie.

Info o 4. becie:

https://www.sammobile.com/2019/02/12/fourth-galaxy-note-8-android-pie-beta-update-rolling-out/

Info o pojawiającej się stabilnej aktualizacji:

https://www.sammobile.com/2019/02/15/breaking-stable-galaxy-note-8-android-pie-update-released/

Więc może z aktualizacją dla S8/S8+ też tak będzie

Autorzy z największą liczbą like