Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Voyager

Zdaję sobie z tego sprawę. Ja narazie nie naciąłem się na ich informacjach

Superuser II
Superuser II

@petruswojcik to masz szczęście, albo krótko ich czytasz, bo zdarzyło się im kilka fejkniusów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Dość często. Jeśli chodzi o info które mnie interesowały to było ok. Mnie odobiście testy mało interesują. Wolę dostać stabilną wersję. Mam nadzieję, że na A6+ będzie w miarę szybko

Legend

@petruswojcik  Jak się dowiedziałem A6 /A6+ 2018 ma otrzymać  Pie 3/4 tygodniu Marca 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam czy posiada ktos moze jakies informacje kiedy A8 2018 rusza z androidem 9.0. To ze w marcu to wiem mialem na mysli raczej w.ktorym tyg. Marca.

Superuser I
Superuser I

@PatrykCichy, niestety nikt nie posiada potwierdzonej informacji. Zdarzało się w przeszłości, że aktualizacje były wstrzymywane w ostatnim momencie ze względu na wykryte błędy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Legend

@PatrykCichy  Jak się dowiedziałem do tego modelu A8 2018 będzie dostepna na koniec marca początek kwietnia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Voyager

Ponoć A8 w Rosji dostaje Pie. Nie wiem czy dobrze widziałem ale jest do pobrania w ammobile

Voyager

W sammobile

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, aktualizację Android Pie w Rosji o numerze A730FXXU4CSB9 otrzymał jedynie model A8+.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like