Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

Superuser I
Superuser I

@petruswojcik, odpisałem już w innym wątku. Teraz podałeś, że posiadasz wariant XEO. Być może na stronie SamMobile jest błąd 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Voyager
Nismo też tak myśle
Voyager
Datowane na 7 stycznia Data
Wersja
2019-01-07
8.0.0
PDA
CSC
A605FNXXU3ARL3
A605FNOXM3ARL3
Superuser I
Superuser I

Sprawdziłem stronę z historią aktualizacji dla pozostałych krajów, w których rzekomo dostępna jest ta aktualizacja. Żadna z tych stron nie została zaktualizowana od wczoraj. Według mnie wygląda na błąd, ale dla pewności możesz sprawdzać dostępność aktualizacji co kilka godzin 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@petruswojcik @nismo Wersja dla XEO jest dostępna.A6+.PNG

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager

Na pewno mam XEO. Poza tym listopadowa łatka przyszła mi szybko. Może przychodzi wam coś do głowy. Będę wdzięczny

Voyager

Jest dostępna łatka bezp. na A6+ xeo. Waży 191.51 Mb. Poziom 01.12.2018. O dziwo po aktualizacji przybyło mi ponad 800Mb pamięci. Ulepszono stabilizację apk Aparat.

RadekK Moderator
Moderator

Aktualizacje/łatki zabezpieczeń są udostępniane sukcesywnie kolejnym użytkownikom. Nie zawsze aktualizacja będzie dostępna w dzień wypuszczenia.

Super, że łatki dotarły na Twój telefon i wprowadzają coś nowego

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED