Wsparcie

Open search

Sprawdź kiedy otrzymasz aktualizację Android Pie

ROZWIĄZANE
Superuser I
Superuser I

Aktualizacja 2019.06.10. Aktualna tabela z datami znajduje się w tym wątku.

Samsung udostępnił harmonogram aktualizacji Android Pie w aplikacji Samsung Members na wybranych rynkach. Dzięki temu każdy może sprawdzić orientacyjny termin udostępnienia aktualizacji dla swojego urządzenia. Przy okazji dowiadujemy się, które urządzenia zostały dopuszczone do oficjalnej aktualizacji. Oczywiście lista może ulec jeszcze zmianom zarówno w zakresie dat jak i modeli.

samsung-android-pie-roadmap.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Dzisiaj w aplikacji Samsung Members pojawił się harmonogram przygotowany przez Samsung Polska (odkryty przez @petruswojcik). Poniżej szczegóły 

Screenshot_20190108-151629_Samsung Members.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
135 ODPOW. 135
DamianK Moderator
Moderator

Rzekłbym, że dosyć spora ta lista.

Dzięki za info @nismo !

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Legend

Chyba moja A6 2018 nie otrzyma aktualizacji Android Pie ale czas pokaże.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@DamianK, nie ma sprawy! Trochę zawiodłem się na planowanej dacie udostępnienia aktualizacji dla Note9. Liczyłem, że otrzyma aktualizację w tym samym terminie co S9 i S9+. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i być może Pie dla Note9 pojawi się pod koniec stycznia

@vdsl2, nic straconego. Lista może być niepełna i nie zawierać wszystkich modeli, które otrzymają aktualizację.

Superuser II
Superuser II

I dlatego, podchodząc do tego filozoficzne...

niezaprzeczalnie należy potwierdzić wyższość litery "S" nad "N" giphy.gif

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

Ty już lepiej nie filozofuj 

Trzeba spojrzeć na fakty czyli na możliwości telefonu 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Przepraszam... fakt zapomniałem o możliwościach zastosownia jako deski...  deska.gif

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

Zobaczymy czy dostanie aktulizacje na swój telefon

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

U mnie wychodzi na to, że wszystkie modele, które mam obecnie w domu dostaną ciastko.

Superuser I
Superuser I
U mnie wychodzi na to, że wszystkie modele, które mam obecnie w domu dostaną ciastko.

To tak jak u mnie. Zarówno Note9 jak i S8+ otrzymają aktualizację w pierwszym kwartale 2019.

Autorzy z największą liczbą like