Wsparcie

Open search

Skala szarości nie chce się wyłączyć

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dzieńdobry, mam taki problem od kilku godzin szukam jak wyłączyć skalę szarości. Włączyła mi się razem z funkcją Koniec Dnia a kiedy ją wyłączyłem to szarość została. Z góry dziękuję za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Legend

@JakubA  Zobacz ten temat Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@JakubA, Witaj na forum. Czy próbówałeś ponownie ręcznie aktywować i dezaktywować funkcję Koniec dnia z włączoną skalą szarości ?

Ustawienia --> Cyfrowy dobrostan --> Koniec dnia --> Włącz teraz, a następnie wyłącz.

wlwyl.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Tak, próbowałem kilka razy to zrobić ale nic z tego. Dalej jest szary ekran.

Superuser I
Superuser I

@JakubA, Zajrzyj do opcji programisty do funkcji "Symuluj przestrzeń kolorów"

Ustawienia --> Telefon - informacje --> Informacje o oprogramowaniu --> kliknij 7 razy w Numer wersji

następnie

Ustawienia --> Opcje programisty --> Symuluj przestrzeń kolorów --> ustaw na Wyłączona

Screenshot_20191019-100255_Settings.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Ta funkcja wcześniej była już wyłączona. Wcześniej także ją sprawdzałem.

Legend

@JakubA  Czy wyłączałeś i włączałeś telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak zrestartowałem go przed chwilą chyba 5 raz, dalej jest to samo.

Highlighted
Legend

@JakubA  Zobacz ten temat Klik

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Apprentice

Przeczytaj wszystkie odpowiedzi, ten temat był już zawarty. Nie chodzi tu o funkcję Koniec Dnia bo wyłączanie jej i włączanie nic nie daje. :/

Apprentice
Zadziałała zmiana Regulacji Koloru. Chociaż wcześniej ją sprawdzałem.
Autorzy z największą liczbą like