Wsparcie

Open search

Seria "A" się rozrasta - prezentacja modeli A10, A20e, A40, A50, A70, A80

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć forumowicze!

Wczoraj w Bangkoku seria Galaxy A była w centrum uwagi technologicznego świata.

Prezentowany był pełny wachlarz nowych telefonów. Każdy z nich ma do zaoferowania coś atrakcyjnego i na pewno znajdzie swoich odbiorców.

GIFMaker.org_28OXpQ.gifNiewątpliwą gwiazdą wieczoru był model Galaxy A80.

Cechą charakterystyczną tego modelu jest kamera.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu możemy wykorzystać główny aparat również do zdjęć selfie. Sensor 3D pozwoli również nagrać wideo w trybie portretowym.

Na nowej technologii zyskuje również ekran, który może pokryć cały front telefonu.

Galaxy-A70_main_F.jpg

Kolejnym telefonem prezentowanym urządzeniem był model Galaxy A70.

Charakteryzuje się on dużym ekranem, zajmującym niemal cały przód telefonu.

Uwagę przykuwa również zestaw aparatów oraz bardzo pojemna bateria 4500 mAh.

a50.png

Bardzo interesującymi urządzeniami są również modele

Galaxy A50 oraz A40.

Podobnie jak u poprzednika zastosowaniu to ekran typu Infinity-U. Pozawala on oddać w nasze ręce więcej przestrzeni użytkowej.

Są to modele charakteryzujące się mniejszą przekątną ekranu, zachowując przy tym odpowiednią wydajność.

SM-A405FN_DS_003_L-Perspective_Black_R03.jpg

Swoją premierę miały również modele A20e i A10.

Telefony wyposażono w ekran Infinity V.

Oba modele zadowolą użytkowników ceniących sobie świetny i klasyczny design.

Ich specyfikacja jest również zadowalająca do realizacji codziennych zadań

Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich nowych przedstawicieli serii A.

tabela.png

Jak oceniacie nowe modele? Widzicie w nich nowy telefon dla siebie lub bliskich?

Podzielcie się swoją opinią.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

10 ODPOW. 10
Superuser I
Superuser I

Przyznam, że model Galaxy A80 bardzo mi się spodobał ze względu na obrotowy aparat. Mechanizm obracania robi ogromne wrażenie. Można powiedzieć, że jest to powiew świeżości na rynku smartfonów. Oczywiście aparat oprócz charakterystycznego obrotu posiada również bardzo przyzwoite parametry. Rewelacyjnie wygląda także wyświetlacz bez jakichkolwiek wycięć. Brawo Samsung!

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand

Najciekawszy z modeli jak dla mnie to A80, a potem A50😍 z niecierpliwością czekam na pierwsze testy i pierwsze recenzje

Apprentice

Witam,mam pytanie odnośnie modelu A70.

Data premiery już za nami, a tak naprawdę w Polskiej sieci o tym telefonie jest stosunkowo mało informacji. 

Zastanawiałem się nad zakupem a50, ale przy okazji natknąłem się na a70l.

Ogólnie o tym modelu jest jeden,może dwa artykuły powielanie na różnych stronach.

Brak szerokiego wyboru akcesoriów jak np futerały. 

W sklepach stacjonarnych brak modelu na półkach.

O co chodzi z tym modelem. Czy to jeszcze za wczas,aby szukać telefonu na naszym rynku? 

Druga sprawa, jaki jest sens wprowadzania w tym samym roku przez dwóch podobnych modeli. Oba są z 2019r i tak naprawdę zbyt się nie różnią.

Superuser I
Superuser I

@Rico_87, model Galaxy A70 pojawił się do tej pory zaledwie w kilku azjatyckich krajach takich jak Malezja, Indie, Chiny czy Wietnam. W niedługim czasie telefon pojawi się również w Kanadzie. Na ten moment nie wiadomo kiedy i czy w ogóle pojawi się w Europie.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
A tak naprawdę jest sens czekać na model a70 skoro a50 oferuje praktycznie to samo?
Superuser I
Superuser I

@Rico_87, specyfikacje są bardzo zbliżone, ale ciężko doradzić czy warto czekać ponieważ po pierwsze nie wiadomo czy w ogóle będzie u nas dostępny a po drugie na ile zostanie wyceniony.

Apprentice

Ale telefon już jest u nas dostępny, chyba że to jakaś rezerwacja jest, choć w rtv euro agd jest i jest cena 1799zl

Superuser I
Superuser I

@Rico_87, szukałem informacji na polskich stronach i to mnie wprowadziło w błąd. Telefon rzeczywiście jest dostępny w naszym kraju, ale tak jak napisałeś nie ma zbyt wielu informacji na jego temat. Pomiędzy modelami A50 a A70 jest 200 zł różnicy. Model A70 posiada nieco większy wyświetlacz, więcej pamięci RAM, ultraszerokokątny aparat oraz większą baterię. Ostateczny wybór należy do Ciebie 

Apprentice

Jasne, dodatkowo otrzymałem informacje,że ma się pojawić w kolejnym tygodniu w sklepach.

Autorzy z największą liczbą like