Wsparcie

Open search

Selfie w galaxy A6+

RadekK Moderator
Moderator

@vdsl2 Mam A6+ pod ręką, wykonałem przed chwilą kilka zdjęć, moim zdaniem również te z przedniego aparatu są bardzo dobrej jakości. Uważam, że z aparatem @jjjustine jest zdecydowanie coś nie tak. Usterka aplikacji, oprogramowania lub sprzętowa.

1. Wyzeruj aplikację Aparat: Ustawienia -> Aplikacje -> Aparat -> Domyślna pamięć -> Wyczyść pamięć i Wyczyść Dane.

2. Sprawdź na innej, pobranej ze Sklepu Play aplikacji do wykonywania zdjęć.

3. Przywróć ustawienia fabryczne.

4. Skieruj się do serwisu, jeśli powyższe rozwiązania nie przyniosą efektu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
Czy jeśli wyczyszcze wszystkie dane to usunę zdjęcia?
Apprentice
Ustawienia fabryczne tel? Czyli wszystko od nowa . Wszystko wszystko?
Big Cheese

@jjjustineKrok 1 i 2 nie powoduje usunięcia zdjeć. Krok 3 i 4 spowoduje przywrócenie ustawień fabrycznych. Czyli telefon będzie jak nowy.

Superuser I
Superuser I

@jjjustine, wskazówka z punktu pierwszego nie usuwa zdjęć a jedynie przywraca aplikację Aparat do ustawień fabrycznych. Ustawienia fabryczne (punkt nr 3) to usunięcie wszystkich danych z telefonu. Dodam, że nie zalecam przywracania kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Do serwisu jak oddasz telefon to również go wyczyszczą ze wszystkich danych. Poniżej podsyłam przydatne odnośniki.

Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny

Zanim oddasz telefon do serwisu

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Masakra. Po protu szał mnie ogarnia . Kazdemu bede odradzala ten telefon !!!
Legend

Spokojnie może akurat ten egzemplarzu coś jest nie tak  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Świetnie.. nie należę do cierpliwych.. wrrrr
Autorzy z największą liczbą like